Rüyada Lehim Görmek

Rüyada lehim görmek ne anlama gelir? Rüyada lehim yapmak, lehim makinesi görmek, çalışkan olmaya, verilen işleri layıkıyla bitirmeye alamettir.

Son Güncelleme: 22.02.2021 04:03

Rüyada lehim görmek, insanlarla iyi geçinen biri olmaya, çevrenizde güvenilir birisi olarak tanınmaya ve her işte başarılı olmaya işarettir. Lehim rüyası gören kişi, kendi iyiliğini ve sakinliğini bu rüya ile kanıtlamış olur. Aksi bir durum olsa lehim rüyasını göremez idi diyebiliriz.

Rüyada lehimci görmek, iyi halli olmaya, hastaların selamete kavuşmasına ve kırık şeyleri tamir etmeye işarettir. Rüyada lehimci görmenin anlamı, kadına veya savaş meydanına yahut hastalığa işarettir.

Rüyada lehim yapmak, patronunuzdan yada iş vereninizden aldığınız işleri temsil edeceğinize, yakında çok para kazanacağınız başka bir işe atılacağınıza delalettir.

Rüyada bir lehimciye her hangi bir şeyi tamir ettiği lehimlediğini görmek, başladığı işi başarıya ulaştıracağına delalet eder.

Rüyada lehim makinesi görmek, çalışkan olmaya, verilen işleri layıkıyla bitirmeye alamettir. Ayrıca bu rüya yanınızdakileri de koruyup kolladığınızın göstergesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir