Rüyada Kötülük Görmek

Son Güncelleme: 17.02.2021 22:47

Rüyada kötülük görmek, rüya tabircileri açısında tam tersi şekilde iyilikle yorumlanır. Kişinin rüyasında kötülük görmesi, tam ihtiyacınız olduğu anda iyilik görmeye ve sizin de diğer insanlara iyilikler yapacağınıza işarettir. Bazıları içinde bu rüya, ilerde çeşitli musibetlerle karşılaşmaya, şansız olmaya ve uğursuzluklara yorumlanır.

Rüyada kötülük yapan birini görmek, rüya sahibinin değil de rüyada görülen kişinin ilerleyen günlerde başına kötü olayların geleceğinin işaretidir. Ayrıca bu rüya, o kişi için çeşitli sıkıntıların ve başına gelecek belaların habercisidir.

Rüyada kötülük yapmak, sizi seven ve yediğiniz içtiğiniz ayrı gitmeyen birine karşı kötülük yapmak, onu beklemediği anda arkadan vurmak ve hak hukuk ilkelerine aykırı davranmak demektir. Kötülük rüyasının anlamı, etrafınızda iyiliğiniz yerine çok kötü duruma düşmenizi isteyen insanlar olması demektir.

Birine kötülük yapmak yahut kötülüğü telkin etmek din ölçülerinin dışına çıkmaya ve kendisine dost olan birine şerri dokunmasına delalet eder.

Rüyada bir kişiye kötülük ettiğini görmek kendi sonunun kötü olacağına veya vicdan azabı çekeceğine delalet eder. Bir kimsenin rüyasında kendisine yapılan fena muameleden dolayı üzüntü duyması, onun bir isten dolayı menfaat göreceğine ve sevineceğine işarettir.

Rüyada birisine kötülük öğrettiğini görmek, o kimsenin sonucunun kötü olmasına işarettir. Bir kimsenin rüyada kötü fiillerinden birisini hatırlayıp söylemesi, o kimsenin kendisine dost olan birisine şerri dokunmasına işarettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir