Rüyada Koltuk Görmek

Bu sayfada

Rüyada Koltuk Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Koltuk Görmek

İki farklı şekilde birbirine zıt anlamlara gelecek olan rüyada koltuk görmenin anlamı ve yorumu nedir? Birisi rüyasında koltuk görürse bunun açıklaması ne demek? Tüm sorularınızın cevapları burada.

Genel olarak koltuk, devlet dairelerinde bulunduğu yerden daha yüksek bir makama gelmeye yada kamuda bir işte çalışmaya delalet etmektedir.

Tedbirli, işini sağlama alan kimseye; kırık çıkıkçıya, nikah kıyan kimseye delalet eder.

Evde bulunan koltuklar kişinin eş ve dünyalığına, resmi dairelerde görülen koltuk sorumluluk gerektiren iş ve görevlere, gösterişli koltuk makam ve mansıp sevdasına, gözünü yöneticilik hırsı bürümüş halk avcılığı yapan demagog kimselere delalet eder.

Kool ile omuzun birleştiği yerin alt kısmı olan insan vücudundaki koltuk insanın sırlarına, eşler arasındaki sevgi ve muhabbete; koltuk altının kokması ya da bu kokuyu almak gizlenen şeylerin açığa çıkmasına, düşmanlık ve kıskançlığın yok olmasına, baş ağrısı yahut nezle gibi gelip geçici hastalıklara delalet eder.

Rüyada bir koltuğa oturmak, gerçekleşmeyecek emelleriniz yanlış düşünceleriniz olduğuna yorumlanır. Yanlış hedefleriniz veya umutlarınız olduğuna işaret eder. Rahat bir koltuğa oturduğunuzu gördüyseniz hayatınızın emniyette olduğunu gösterir.

Mevki, varlık, güç simgesidir. Rüyada koltuk görmek, memuriyet, mansip ve makarna işarettir. Bir koltuğa oturmak, yanlış umutlarınız veya hedefleriniz olduğuna işaret eder.

Rüyada Koltuk Takımı Görmek

Rüyada koltuk takımı görmenin manası görülme biçimi ile farklı şekillerde açıklanmıştır. Çok çocuğunuz olacağına ve hısım akrabalarınızın kalabalık olacağına delalet eder.

Rüyada Koltuk Silmek Görmek

Rüyada koltuk temizlemek, iş hayatınızın çok güzel ve başarılarla dolu geçeceğine, işlerindeki sıkıntılardan kurtulmaya ve borçları varsa onları ödemeye delalet eder.

Rüyada Koltuk Altı Görmek

Şimdiye kadar başınıza gelen üzüntü ve sıkıntılarınızdan kurtulup ve varsa ailevi sorunlardan ferahlamaya işarettir. Kısa zaman içerisinde tüm sorunlarınızdan kurtulacağınız şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Koltuk Altı Kokusu Görmek

Rüyada, bir kimsenin koltuk altı kokusu kokladığını veya koklayan kimseyi görmek, baş ağrısına, nezleye, kötü haberlere, sırların meydana çıkmasına, kin ve hasedin gitmesine işarettir. Bazen de koltuk altı kokusu, fakirlik, ihtiyaç ve kötü sırlara muttali olmaya işarettir.

Rüyada Koltuk Örtüsü Görmek

Rüyada koltuk örtüsü yada koltuk kılıfı görmek, rüyayı gören kişinin hayırlı kısmetinin çıkacağına ve evlilik kararı alacağına işaret eder. Rüya sahibinin sıkıntılarının son bulacağına, sorunlarının çözüme ulaşacağına ve rahata kavuşacağına alamet eder.

Rüyada Koltuk Taşımak Görmek

Dışarıdan herhangi bir destek almadan iş hayatında yükseleceğine, memur ise müdür olacağına yani makamının eskisine göre daha yüksekte olacağı şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Koltukçu Görmek

Tedbirli, işini sağlama alan kimseye; kırık çıkıkçıya, nikah kıyan kimseye delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir