Rüyada Kervan Görmek

  • Rüyada kervan görmek, rüya tabircilerine göre evinize uzak yerlerden gelecek olan çok fazla misafir anlamına gelir. Bazıları da bu rüya için, harcayamayacağınız kadar para için olmak, zenginlik ve kısmet demek demişlerdir.
  • Böyle bir rüya gördüyseniz, yakında elinize çok büyük miktarda para geçip zengin olacaksınız demektir. Kısmetiniz açılacak yaptığınız her işte başarılı olacaksınız. Kısa zamanda saygınlık kazanarak herkesin tanıdığı ve gıpta ile baktığı biri haline geleceksiniz.
  • Rüyada kervana katılmak, rüya gören kişinin iş hayatında başarılı olmak ve yükselmek için atacağı adımların olumlu sonuçlanacağına işarettir.
  • Rüyada kervanla seyahat etmek veya ettiğini görmek, gelirinizi artırmak için yapacağınız teşebbüslerden başarıyla ayrılacağınız anlamına gelir. Bazıları da çalıştığınız konumdan daha yüksek bir konuma yükselmek için veya daha işinizi büyütmek için yapacağınız görüşmelerin olumlu geçeceğini söylerler.
  • Rüyada kervanın şehre geldiğini yada girdiğini görmek ise, size kalacak olan çok büyük bir mirasın habercisidir. Bu kötü günleri atlatacak hayatınızın sonuna kadar zenginlik içerisinde bir yaşam süreceksiniz.
  • Rüyada çölde kervan görmek, rüya sahibinin en sıkıntılı olduğu ve yardıma ihtiyacı olduğu bir zamanda kendisine gelecek olan yardımın işaretidir. Bu şekilde maddi manevi dertlerinizden kurtulacak ve yeni bir hayata adım atacaksınız demektir.

Nazlim.NET / Rüya Tabirleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir