Rüyada Keçiboynuzu Görmek

Son Güncelleme: 23.03.2021 02:21

  • Rüyada keçiboynuzu görmek: Rüya gören kişinin hasta olması, çok çalıştığı halde az para kazanması ve zor olanı kolay olana tercih etmesi anlamına gelir. Gereksiz bir konuda aşırı tepki vermek manasına da gelmektedir.
  • Rüyada keçi boynuzu görmenin anlamı: Bazı rüya yorumcularına göre, kişinin şansının hep yolunda gideceğine işarettir. Bazıları içinde hastalığının boyutunun ağırlaşması demektir.
  • Rüyada keçi boynuzu yediğini görmek: Hasta olan rüya sahibinin yakında iyileşeceği anlamına gelir. Keçi boynuzu yemek, sonunda istenen şeylerin gerçekleşmesi ve hedeflerine ulaşmak demektir.
  • Rüyada keçi boynuzu ağacı görmek: Rüya gören kişinin çalışmalarının karşılığını maddi olarak alamayacağı manasına gelir. Maddi olarak zor zamanlar geçirecek ve geçim sıkıntısı çekerek yaşam mücadelesi vermek demektir.
  • Rüyada keçi boynuzu pekmezi görmek: Rüya gören şahsın alacağı yardımla işlerini büyütmesi ve bu yatırımlarından büyük para kazanması anlamına gelir. Ayrıca yine aynı şahsın kariyerinin hep başarılarla geçeceği manasına gelir.
  • Rüyada keçi boynuzu topladığını görmek: Rüya yorumcuları açısından kişinin işini ve mesleğini seven, kazancının helal yollardan kazanan birisi olması anlamına gelir. Olumsuz olarak bu rüya, hastalıkların artması ve devamlı doktora gitmek zorunda kalmak manasına gelir.

Nazlim.NET / Rüya Tabirleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir