Rüyada Kaya Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kaya görmek ne demek? Kişinin rüyasında kaya görmesinin anlamı ve yorumu nedir? Rüya yorumcuları kaya görmeyi nasıl açıklamışlardır?

Son Güncelleme: 15.12.2020 17:54

Rüyada Kaya Görmek

Rüyada kaya görmenin anlamı, bazı konularda diretmenin, işleri inada bindirmenin sizin için hayırlı olmadığı, daha anlayışlı olunması başkalarının da fikirlerine kulak verilmesi gerekmektedir demektir. Kaya görmek bazen de nezaketsiz kaba ve günahkar bir kimseye işarettir.

Rüyada kaya görmekRüyada kaya görmek, zengin, mevki sahibi, hatırı sayılır kişi olarak yorumlanır. Basiretli hareket etmeye, uzun ömre, sebat etmeye, ev ve binite, nezaketsiz ve kaba insana yahut sabırlı ve kanaatkâr bir kadına işarettir.

Yerleşim alanlarında görülen büyük taşlar ucuzluk ve bolluğa, dağlarda görülen kayalar, insanlardan uzak yaşayan katı kalpli kimselere, irice bir taşı delmek yahut ona bir şekil vermeye çalışmak, bir konuyu araştırmaya, dağlardan kopup gelen ve bir yerde duran kayalar gafil ve cahil kimselere delalet eder.

Rüyada görülen kayalar sabırlı bir kadına işarettir. Kayalar, işlerde basiretli hareket etmeye, sebatlı olmaya, uzun ömre, hayvanlara ve binaya işarettir.

Rüyada şehir içinde görülen kayaların çokluğu, ucuzluğa ve bolluğa işarettir. Eğer kaya şöhrete işarettir ise, o şöhret uzun bir müddet devam eder.

Dağlarda bulunan büyük kayaları görmek, kalpleri katı bir takım adamlara işarettir. Bir kimse rüyada bir kaya üzerine indiğini veya onu yerinden oynatmaya çalıştığını görse, bu rüyanın tabiri dağların tabiri gibidir.

Dağdan kopmuş ve yere düşerek kullanılamayan büyük kayalar, ölülere işarettir. Bazen de bu rüya, kalbi kati. gafil ve cahil kimselere işarettir.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir