Rüyada Kavanoz Görmek

Son Güncelleme: 16.09.2020 11:59

Özellikle ev hanımlarının sıklıkla gördükleri rüyalardan birisi olan rüyada kavanoz görmenin anlamı ve yorumu nedir? Birisi rüyasında kavanoz görürse bunun açıklaması ne demek? Kavanozla ilgili rüyalar burada.

Rüyada Kavanoz Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kavanoz Görmek

Toprak yada camdan yapılan içerisine çeşitli eşyalar koyulan yada boş bırakılan geniş ağızlı kapa kavanoz denmektedir. Rüyanızda kavanoz görürseniz planlarınıza iyice düşünerek karar vermeniz gerektiğine ve etrafınızdaki insanlara karşı davranışlarınızı çok dikkatlice seçmenizi ifade etmektedir.

Rüyada içi boş cam kavanoz görmek sıkıntılı ve maddi açıdan zarara uğrayacağınız bir döneme gireceğinizin işaretidir. Rüyada içi dolu bir kavanoz görmek ise boş olanın tam tersi şeklinde yorumlanmıştır.

Başka tabircilere göre ise rüyada kavanoz görmek, evinizi düzene sokacak bir kadınla evleneceğinize yada hizmetçiyi işe alacağına delalet eder.

Rüyada kavanoz görmenin bir diğer yorumu ise gelecek için yapılacak planlar, hayaller ve beklentiler olarak yorumlanmıştır.

Eğer kavanoz çamdan olursa kendisiyle övünülen bir arkadaşa ibarettir. Büyük kavanoz sırrı gizlemeyen ve yaşantısı iyi olmayan erkek ve kadına işarettir.

Boş kavanoz, sıkıntı ve fakirliğin işaretidir. Dolu bir kavanoz ise, zenginlik ve başarı anlamındadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir