Rüyada Kalaycı Görmek

Son Güncelleme: 08.10.2020 02:12

Rüyada Kalaycı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüya tabirleri yorumları

Rüyada görülen kalaycı, insanlara hayırlı öğüt veren ve onların hakka yönelmesine ve sile olan takva ehli birine, Kalaycı bazen hilekâr, malın ayıbını gizleyen cimri ve kötü ahlaklı bir kimseye delalet eder. Ayrıca çok neşeli günlerin yakında geleceğine yorumlanır.

Rüyada kalaycı görmek, sanatçı ile yorumlanır. Bazı yorumcular da kalaycıyı; ayıbı ve eksiği olan eşyayı güzel gösteren ve onun ayıbını örten kişi olarak tabir ederler. Ibni Sirin’e göre: kalaycı görmek vaaz ve sözleriyle karşısındakilerin kalplerini yıkayan bir bilgine delalet eder.

Kalaycının rüya içerisinde görülmesi, haksız kazanca ve söyledikleri yalan ve haksız sözlerden dolayı utanmayan bir kimseye de işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen kalaycı, insanların eşyasına ziynet veren ve kendisine çeken bir kimseye işarettir. Kalaycı, vaaz ve nasihatiyle insanların kalplerini temizleyen alim ve vaize işarettir.

Rüyada Kalay Görmek

Rüyada kalay görmek, mal ve murada, sevince ve mutluluğa delalet eder. Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen kalay, halkın avam ve alçaklarına işarettir. Kalay erittiğini gören kimsenin kendisinde zaaf olan ve çürük olan bir hususta düşmanlık yapar. Kalay, kendisinden yapılan kap, kaçak vs. gibi şeylere işarettir.

Sıvı haldeki kalay halkın aşağı tabakasından olan kimselere, her ortama uyan alçak yaratılıştı insanlara, katı halde görülen kalay insana olumsu tesir yapan söz, yazı ve nasihate, Kap kalayladığını görmek tövbe etmeye alamettir.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir