Rüyada Jartiyer Görmek

Son Güncelleme: 26.10.2020 03:37

Rüyada jartiyer görmek, başka bir yere taşınmak veya bir süreliğine ev değiştirmek anlamına gelir. Bir kısım rüya tabiri yapan kişiye göre ise sıkıntıdır. Rüyayı gören kişinin eşinden veya sevgilisinden sıkıntı duyacağına işaret eder.

Rüyada kırmızı jartiyer görmek, uzak bir yere taşınacağını ve orada yeni insanlarla tanışacağını belirtir. Rüyanda siyah bir jartiyer görmek, uzak bir yerde yaşayan akrabanızla tanışacağınız ve bu kişinin size para vereceği anlamına gelir.

Rüyada jartiyer satmak, borcun olduğunu ya da yakında küçük bir borca ​​gireceğini gösterir. Ancak bu borcu en kısa sürede sorunsuz bir şekilde ödeyeceksiniz.

Çorabınıza bir jartiyer taktığınızı görmek bir sırrınızı saklamaya çalıştığınıza, başkasının bir jartiyerini görmeniz başkasına ait bir sırrı öğrendiğinize işarettir.

Rüyada jartiyer aldığını görmek, mali durumunuzun yakında düzeleceğini ve alacağınız parayla mülk sahibi olacağınızı anlatır. Rüyada başka birinin jartiyerini görmek ya da bir başkasının jartiyerini giymek, evini maddi olarak değiştiren arkadaşınıza yardım edeceğinizi gösterir.

Rüyada çorap jartiyer görmek, iş seyahatiniz nedeniyle kısa vadede şehir ve ev değişikliği yapacağınız anlamına gelir. Bir kadının jartiyerini kaybettiğini hayal etmesi, sevgilisinin kıskanacağını ve yakışıklı bir insandan şüpheleneceğini ifade eder.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir