Rüyada Jant Görmek

Rüyada jant görmek ne anlama gelir? Kişinin rüyasında yamuk yada kırık jant görmesi rüya yorumcularına göre ne demek?

Son Güncelleme: 24.10.2020 02:37

Rüyasında jant görülmesi, kişinin hayalinde olan ve hep gitmek istediği yere çeşitli sebeplerle gidemeyeceğine işaret eder. Rüyada görülen araba jantları genelde olumsuz olarak tabir edilmiş bir nevi hayallerinin olmaması olarak belirtilmiştir.

Rüyada jant görmek, bazı rüya yorumcularına göre yukarıda yazdıklarımızın tersini söylemişler kişinin hep gitmek istediği sıkıntısını stresini atacağı seyahate çıkacağını belirtmişlerdir. Yine aynı kişiler yoksulluktan zenginliğe geçiş olarak tabir etmişler maddi durumunda hiç beklemediği kadar iyileşme olacağını söylemişlerdir.

Rüyada jant aldığını görmek, kişinin eşi ve çocuklarıyla kısaca ailesi ile beraber çıkacağı tatili müjdelemektedir. Rüyada jant satmak ise, beklediği yerden sevindirici bir haber almaya ve bu haberle beraber yolculuğa çıkmaya delalet eder.

Rüyada parlak jant görmek, uzun zamandır görülmeyen birisi ile buluşmaya, iş değiştirmeye yada güzel bir araba almaya işarettir. Rüyada yamuk jant görülmesi ise, bazı ters giden sebeplerden dolayı yapmak istenilen şeylerin bir süre daha bekleyeceğine alamet eder.

Rüyada kırık jant görmek, rüya tabircileri tarafından pek hayra alamet olarak görülmez. Sorunların çoğalmasına, bitti denilen işlerin bitmemesine, can sıkıcı haberler almaya işaret eder.

Rüyada arabanın jantının çalınması ise, başkalarının zorlamalarıyla hiç istemediği şeyleri yapmaya delalet eder. Kişi bu durumu kabullenmeyecek çeşitli psikolojik sorunlar ile yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir