Rüyada İsyan Görmek

Rüyada isyan görmek, gören açısından pek olumlu şeylerin habercisi değildir. İşlerinizde daha temkinli olmalı düşünmeden hareket etmemelisiniz çünkü ani kararlar sizi çıkmaza sokabilir.

Kendi bulunduğu yerde koyulan ve herkesin uymak zorunda olduğu kurallara uymama durumuna verilen isim olan isyan, rüyalarda karşımıza çıkarsa bu bizim günah işlemeye ne kadar yatkın olduğumuzun işaretidir. Sizi ikaz etme özelliği olan isyan rüyasında, tasvip edilmeyen halk tarafından iyi karşılanmayan işlerden uzak durmayı, günah işlememeyi, parayı her şeyin önüne koymaması gerektiğini öğütler.

İsyan, zevke aşırı düşkün olmak, sevdiklerini körü körüne kullanmak ve zevk uğruna kullanmak anlamına gelir. Kişinin sadakatsiz birisi olacağına, yalnızlığa düşeceğine ve mutsuz olacağına delalettir.

Rüyada görülen isyan, günahları için kişinin tövbe etmesi ve inandığı şeylerin yanlışlığı konusunda bir uyarı olarak görmek doğru olur. İsyanı görenlerin aile hayatları dağılmış durumda ve birçoklarının düşmanı olur. Koşulların tersine döneceği, kötü şansın artacağı, kişinin mutsuz bir ruh haline geleceği, bu zor günlerde pek çok çatışma ve ikilem yaşayacağına yorumlanır. Ayrıca gelecek planlarının bozulacağına, yatırımların hatalı yapıldığına da işaret eder.

Rüyada İsyan Etmek

Rüyada İsyan Etmek

Kişinin rüyasında isyan ettiğini görmesi, diğer rüyada olduğu gibi bunda da yaşanacak zorlukları ifade eder. Çok büyük acılar çekmeye, hayatında ki her şeyin planladığının tersinde işleyeceğine, her işinin kötü gideceğine alamet eder. Hem ahlaki olarak hemde İslam açısından kabul edilmeyecek işler içerisine girmeye, girdiği kötü yollardan acilen dönmesi gerektiğine yorumlanan bir uyarı rüyasıdır.

Sadece kendinin değil de isyan eden çeşitli insanlar görmek ise, kişinin yaptığı yanlışlarını anlayarak onlardan vazgeçeceğinin işaretidir. Böyle bir rüya takıldığınız kişileri yada çevrenizdeki insanları değiştirmeniz konusunda da sizlere haber verir.

Birisi rüyasında isyan ederek ağladığını görürse, mutlu olacağını gösterir. Çok çetin hayat şartlarından kurtularak mutluluğa ereceğine, hayatının düzene gireceğine yorumlanır. Tam her şeyden vazgeçtiği esnada istediği şeylerin olacağına, huzur yakalayacağına, ailesi ile arasını düzelteceğine yorumlanır.

Kişinin anneye yada babaya isyan etmesi, sadece belli bir zaman için değil hayatının sonuna kadar unutamayacağı aklından çıkmayacak kadar kötü bir olayın başından geçeceğinin alametidir.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir