Rüyada Eskici Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada eskici görmenin anlamı ve yorumu nedir? Kişinin rüyasında eskici olduğunu görmesi ne demek? Rüyada eskici görmek ne anlama gelir?

Rüyada Eskici Görmek

Rüyada eskici görülmesi, çok güvendiğiniz asla tahmin etmediğiniz bir yakınınızdan yada tanıdığınız birisinden size yapılacak olan aldatmaya yorumlanır. Bu kişi sizin ona güven duymanızdan yararlanıp yanlışı doğru gibi göstererek size zarar vereceğine işarettir.

Çok başarılı bir iş geçmişi ve zekasıyla herkes tarafından tanınan birisi olmasına, kendisi açısından zor geçecek kötü zamanlar geçirmesine ve ailesiyle yaşayacağı problemlere delalettir.

Rüyada Eskici Olduğunu Görmek

Rüyada eskici olmak, kişinin hedeflediği şeylere ulaşmak için sarf edeceği çabayı simgeler. Bunun yanında kişinin ailesi ile ilgili yaşayacağı sorunlara alamettir.

Rüyada eskiciye eski elbise veya benzeri bir şey sattığınızı görmek, yeni şeyler alarak evinizi düzenleyeceğinize işarettir. Bazılarına göre, rüyada eskici görmek veya eskiciye bir şey satmak, bir tanıdığı tarafından kendisine hile yapılarak elinden çok miktarda parası ve malinin alınacağına işarettir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir