Rüyada Eski Görmek

Rüyada Eski Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada eski şeylerin görülmesi hem mali işlerinizde başarı hem de sıkıntıya girme anlamı olabilir. İş alanında şüpheli tekliflere dikkat edin; yalnızca güvenilir ortaklarla anlaşmalar imzalayın; her şeyi kontrolünüz altında tutmaya çalışın. Çünkü tehlike, asırlardır tanıdığınız insanlardan gelebilir.

Rüyada eski görmek, vefa ve sadakatle yorumlanmıştır. Eskimiş eşyalarınızı topladığınızı görürseniz, anılarınızın tekrar gözünüzde canlanacağı anlamı çıkar. Dolap gibi bir yere derleyip toplayarak kaldırmak ise anılarınızı bir yere yazacağınıza ve görmediğiniz özleminizi çektiğinizi eski arkadaşlarınızı göreceğinize işarettir.

Rüyada eski şeyleri sevmek, yolunuzdaki engelleri aşabileceğinizi gösterir. Dahası, bunu nispeten hızlı ve kolay bir şekilde yapacaksınız. Aklınızda bulundurmanız gereken en önemli şey, zor bir durum olduğunda inancınızı kaybetmemeniz gerektiğidir. En azından pes etme hakkınız yok çünkü çok fazla insanın refahı ve serveti size bağlı.

Bazıları ise şimdi kadar yazdıklarımızın tersine yorum getirmişler ve çok yakında kötü günlere düşebileceğinizi söylemişlerdir. Sizi kişisel olarak ilgilendiren iç karartıcı haberler alacaksınız.

Rüyada eski elbiseleri satın almak iyi değildir. Eski elbiselerin satıcısı, orta halli, içi dışına uymayan bir kimsedir. Eski elbiseleri almak, fakirliğe, satmak fakirliğin gitmesine işarettir.

Rüyada eskimek görmek, her hangi bir eşyanızın eskidiğini, kullanılmayacak bir hale geldiğini görmek, müjdeli bir haber alacağınıza, bir eskiciden eski bir şey almak, size beğeneceğiniz ve seveceğiniz bir hediyenin verileceğine delalet eder.

Rüya Ateş

Yıllardır çeşitli sitelerde astroloji ve rüya tabirleri hakkında anonim olarak yazılar yazmaktayım. Artık ortaya çıkmanın ve kendimi göstermenin zamanı geldi diye düşünüyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir