Rüyada Emir Görmek

Son Güncelleme: 26.01.2021 23:20

Rüyada emir görmek ne anlama gelir? Sayfasında birisine yada bir topluluğa bir şeyin yapılmaması yada yapılması yönünde kesin olarak talimat vermeye denilen emir rüyasının açıklaması yorumlamaya çalışacağız.

Bir kişi rüyasında emir verdiğini yada aldığını görürse bunun açıklaması ne demek? Emir ile ilgili rüyalar bu yazımızda.

Rüyada Emir Görmek

Rüyada emir görmek bekarlar için evlenmeye işarettir. Devlet tarafından bir emir gelmesi durumu görülürse rüyada buda işlerinizin giderek iyiye gideceğine ve yüksek makamlara geleceğinize delalettir. Bazı rüya yorumcuları böyle bir durumu hayırlı olarak görürken bazıları ise hayır getirmeyeceği başınıza türlü türlü belaların geleceğini söylemişlerdir.

Rüyada Emir Vermek

Rüyada emir verdiğini görmek, ileriye yönelik planlarınızda çok fazla gözünüzün karardığını ve bunun sonucunda başınıza kötü şeyler geleceğini ve bunun sonucunda psikolojik sorunlar yaşayacağınızı ifade etmektedir. Rüyada emretmek, zorbalık yapmaya yorumlanır. Bazı rüya yorumcuları ise hayır ve menfaat görmek olarak ifade etmişlerdir.

Rüyada Emir Almak Görmek

Rüyada emir aldığını görmek, sizleri çekemeyen kişilerle karşılaşacağınıza, beklemediğiniz durumlarla üzüleceğinize işaret etmektedir. Birinin kendisine dur diye emrettiğini görmek, düşmanına üstün geleceğine, su ışığı söndür diye emredildiğini görmek, para biriktireceğine işarettir.

Rüyada emir alma işlemi iş yerinde geçiyorsa sizin yükselmenizi istemeyen birisine delalettir. Emir aldığını gören kişi, kendisinden yaşça küçük birinden akıl alır ve hayat görüşünü büyük ölçüde değiştirir. Yatağını ser diye emredildiğini görmek, evlenmeye, şu tarlaya tohum ek diye emredildiğini görmek bolluğa, kalk da yıkan diye emredildiğini görmek, tövbe etmeye delalet eder.

Kendisine buğday satmasının emir edildiğini görmek, helal rızk kazanacağına, eteklerini beline sok diye emredildiğini görmek, kendisinden fayda beklendiğine alamettir.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 5 / 5. Kullanılan oy: 3

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir