Rüyada Çuha Görmek

Son Güncelleme: 31.01.2021 23:54

Rüyada çuha görmek, küs ve dargın olduğunuz birileri varsa onlarla aranızı düzelteceğinize ve barış yapacağınıza işarettir. Çuha rüyası, ilişki yaşayan ama sorunlardan dolayı ayrı kalanlar için birleşmenin de sembolüdür.

Bazı rüya tabircileri, çuha görmenin yorumu için, çok ağır ve hastanede yatmak zorunda kalacağınız bir hastalık habercisidir derler. Bizim bildiğimiz çuhanın yanında birde çuha çiçeği vardır ki onun anlamı daha değişiktir.

Rüyada çuha çiçeği görmek, evlenmemiş olanlar için zengin biriyle yapacakları evliliğin işaretidir. Eğer evli birisi iseniz o zaman bu rüya, büyük servete kavuşacağınızın belirtisidir. Ayrıca insanın kendini duygusal yönden rahat hissedeceğini de ifade etmektedir.

Rüyada çuhadan yapılmış bir elbise giydiğini gören birisi atlatması çok zor ağır bir hastalığa yakalanır. Bu hastalıktan şifa bulmak için uzun zaman doktora gidip gelmek zorunda kalacaktır.

Çuha bir kumaşı masa üzerine serdiğini görmek, evine komşularından salgın bir hastalığın bulaşacağına, çuha bir kumaşı perde olarak kullandığını görmek, o yerde salgın bir hastalık çıkacağına işarettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir