Rüyada çöven otu görmek

Rüyada çöven otu görmek ne anlama gelir? Sayfamızda, yaklaşık 5-100 cm boylarıyla tahin yapımında kullanılan ve ülkemizde de 50 türü bulunan çöven rüyasının yorumu yazacağız.

Rüyada çöven otu görmenin anlamı, sizi üzen ve devamlı aklınızı meşgul eden kötü olayların son bulacağı, ileriki zamanlar için kurulan hayallerin yıkılması demektir.

Rüyada çöven otu görmek, bir kısım rüya yorumcularına göre, korkularınızdan kurtulacağınıza, yaptığınız kötü şeylerden dolayı tövbe edeceğinize yorumlanır.

Çoğan otu da denen çöven otuyla ellerini yıkadığını görmek, yakında olması beklenen ve kişinin çok istediği bazı şeylerin olmayacağını anlayarak o hayallerinden vazgeçmek demektir. Bazı rüya yorumcuları çoğan otuyla el yıkamanın kötü alametleri yoktur demişlerse de çoğunun düşüncesi böyle bir rüyanın hayırlı olmadığı yönündedir.

Rüyada çöven otuyla yıkanmak, etrafınızda sizi seven dostlarınız varsa onlarla aranızın bozulacağına yada düşmanlarınızla aranızdaki sorunların çözüleceğine işarettir.

Kişinin temizlemek yada kötü kokuyu gidermek için ellerini çöven ile yıkaması, acılarından ve dertlerinden kurtulması, istediklerinin olması demektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir