Rüyada Çolak Görmek

Rüyada çolak görmek ne anlama gelir? Eli veya kolu sakat olan birisine takılan adlardan çolak rüyada görülürse neye işarettir? Çeşitli rüya yorumcuları bu konuda neler söylemişler yazımızda.

Yoksullaşmaya düşeceğiniz şeklinde uyarı veren bu rüya, iş yerindeki pozisyonunuzun bir alt kademesine düşeceğinize yada maaşınızın aşağılara çekileceğine işarettir. Böyle zor bir süreçte kendinizi bu mali durumdan kurtarmak için debelenip duracağınız anlamı çıkmaktadır.

Rüyada Çolak Görmek

Başınıza gelecek olan talihsiz olayların sizi içinden çıkılmaz durumlara sokacağına delalet eder. Kaldıramayacağınız derecede yük omuzlarınıza binecek ve bu zor süreçte bunlardan kaçmaya çalışacak git gide daha da derinlere batmış bulacaksınız kendinizi. Sorunlarınızı kabullenmeli ona göre stratejiler geliştirmeli ve bu içinden çıkılmaz durumdan kendinizi sıyırmaya çalışmalısınız.

Rüya tabirleri yorumlarıRüyada çolak görmek, hayatınızda farklı şeyler olacağının, çalıştığınız iş yerinden ayrılma durumuna geleceğinin, üzüntü içerisinde olacağınızın alametidir.

Rüyada çolak birini görmek, birisinin sizin azminizi çalışmanızı fark etmesi sonucu, yeni iş teklifleri alacağınıza yorumlanır. Toplum size saygı duyacak ve insanlar sizden fikir almak için size başvuracak. Çevrenizin genişlemesi ile yeni arkadaşlıklar kuracak, daha fazla insanla tanışma fırsatı yakalayacaksınız. Zarar görmeden yaşayacağınız mutlu bir hayatın sizi beklediğine emin olabilirsiniz.

İki elin yahut sadece sağ elin çolak olması büyük bir günah işlemeye yahut masum ve aciz bir kimseye zulmetmeye, Sol elin çolaklığı kız yahut erkek kardeşin vefatına, Sağ elin çolak olduğunu görmek bazen alışverişteki durgunluğa ve geçimde yaşanacak sıkıntıya delalet eder. Rüyada çolak olduğunu görmek işlerin güçleşeceğine işaret eder.

Rüyada çolaklık görmek, kişinin sağ yada sol elinin çolak olmasına göre yorumlanmıştır. Sağ elinin çolak olduğunu gören kimse, büyük bir günah isler. Sağ elinin çolak olduğunu gören kimse, kusuru olmayan bir kimseyi döver ve zayıf bir kimseye zulmeder. Sol elinin çolak olduğunu gören kimsenin erkek veya kız kardeşi ölür. Bazı tabirciler, rüyada elde görülen afet, bu afetin rüyayı görenin kız kardeşinde meydana geleceğine, parmaklarda görülen afetin de, kız kardeşlerinin çocuklarında vaki olacağına işaret eder, dediler. Bazı tabirciler de, rüyada sağ elinin çolak olduğunu gören kimsenin, geçiminde durgunluk olur, dediler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir