Rüyada Çocuk Düşürmek Ne Anlama Gelir?

Son Güncelleme: 01.02.2021 02:09

Rüyada çocuk düşürmek görmek ne anlama gelir? Sayfamızda, daha çok kadınların gördüğü rüyalar arasında gösterilen ve işlerde başarılı olmanın, hayallerini gerçekleştirmenin belirtisi olan rüyada bebek düşürmenin anlamı ve yorumu hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Rüyada düşük yapmak, mutluluğun ve başarının işaretidir. Rüya tabircileri böyle rüyalar için erkekler için genel olarak iyi yorumlar yapsa da kadınlar için aynı şekilde yorumlar yapmamışlardır. Düşük yaptığını görmenin anlamı, her şeyin istendiği gibi yolunda gitmesi, makam mevki sahibi olması, bol kazanç elde etmesi demektir.

Bebek düşürdüğünü gören kimse her zaman dikkatli olmalı ve sevdiklerini daha fazla koruyup kollamalıdır. Çünkü normal hayatta insana acı veren olay rüyamızda da acılar olarak karşımıza çıkabilir.

Rüyada çocuk düşürdüğünü gören erkekse, tahsilini tamamlamaya çalıştığına ve muradının olacağına delalettir. Bir kadının bebek düşürdüğünü görmesi hayır değildir. Bir rivayete göre elinden mali gider, diğer bir rivayete göre de kocası ölür. Bazılarına göre bu rüya, zahmet ve meşakkatten kurtulmak manasına gelir.

Rüyada bebek düşürmek, erkek için çok sevineceğiniz ve mutlu olacağınız bazı gelişmelerin olmasına, kadın için ise hastalığa yakalanmasına, üzüleceği başı şeylerin başından geçmesine delalet eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir