Rüyada Çınar Görmek Ne Anlama Gelir?

Son Güncelleme: 17.09.2020 22:52

Rüyada Çınar Görmek

Rüyada çınar görmek, murat, iyilik, huzur sayılır. Ulu çınar, üstün değerli, güçlü dost olarak yorumlanır. Yaşamınızın uzun süreli olacağına sermayenizin devamlı büyüyeceğine, işarettir.

Kadri yüce, çevresi ve yakınları çok insana, Büyük çınar ağacını yapraklı görmek devletin ve ülkenin büyümesine, Onun dallarını rüzgarda sallanırken görmek savaşa, Çınar ağacının dalı kişinin çocuk ve torunlarına, Çınar ağacının altında oturmak devlettenn gelecek hayırlı bir işe delalet eder.

Hayırsız, kötü evlada da yorumlanır. Kurumuş çınar:çok önemli para kaybına uğrayacağınızı belirtir. Devrilmiş çınar ağacı birisinin haksız yere suçlanacağına işarettir. Çınar ağacından düşmek iş yaşamınızda yaptığınız hatalar nedeniyle para durunuzun bozulacağına ve sıkıntılar yaşayacağınıza yorumlanır.

Rüyada Çınar Ağacı Görmek

Rüyada Çınar Ağacı Görmek

Rüyada çınar ağacı görmek harbe, yahut askere giden kimse hakkinda hayra ve diger halk hakkinda da fakirlik ve yoksullu ga isaret eder, dediler. Evladı bol, kuvvetli, güçlü bir insanla tefsir olunur. Bu çınar ağacını sallamak kuvvetli bir düşmanla mücadele etmek demektir.

Rüyada görülen çinar agaci, kadri yüce, evladi çok ve kötü bir kimsedir. Eger rüyada çinar agacinin dikeninden bir sey elde etse o kimseye kötü bir sey isabet eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir