Rüyada Ciğer Görmek

Son Güncelleme: 06.01.2021 02:36

Rüyada Ciğer Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ciğer görmek, sizi sevmeyen ve kötü olmanızı isteyen düşmanlarınız yada rakipleriniz varsa onların size zarar veremeyeceğine, onları yenmeye alamettir.

Rüyada ciğer görmenin yorumu, çocuk sahibi olmak, sağlıklı olmak yani sağlık sorunları yaşamamak, korkularınız varsa geçmesi ve ferahlamak demektir.

Evlada, mala ve insanın hayatına, ciğerde görülen olumlu durumlar, yukarıdakilerin iyi olmasına, yara vs. gibi olumsuzluklar günah ve masumiyete delalettir. Rüyada ciğer görmek korkudan emin olmaya, sıhhate ve düşmana galip gelmeye işarettir.

Rüyada ciğer görmek; cesarete, birinin ciğerini yemek; hazır mala sahip olmaya, akciğer; huzur ve sevince, akciğerin koptuğunu görmek; yakın zamanda ölüme, karaciğer; mal varlığına kavuşmaya ve evlat sahibi olmaya, karaciğerin dışarıya çıkması; gurbete gitmeye işarettir.

Rüyada ciğerci görmek, korkudan emin olmaya muhafazakârlığa, namusa, sıhhate, sükut olmaya ve düşmana galip gelmeye işaret eder. Ciğerci görmek, insanları yolculuğa teşvik eden bir kimseye işaret eder.

Ciğerci görmek, korkudan emin olmaya, sıhhat ve namusa, düşmana galip gelmeye yahut insanları yolculuğa teşvik eden kimseye delalet eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı