Rüyada Büyüteç Görmek

Rüyada büyüteç görmek ne anlama gelir? Rüyada görülen büyüteç, paniklemek, verilen tepkilerde aşırıya kaçmak, doğru kararlar alamamak demektir.

Rüyada büyüteç görmek ne anlama gelir?

Küçük şeylerin daha büyük görünmesini sağlamak için bize yardımcı olan araçlara verilen isim olan büyüteç rüyada görülürse, gelecekle ilgili çeşitli durumları haber verir.

Büyüteç rüyasının anlamı;

  • Kendinizi sevdirmek için hayatınızda değişiklik yapmak.
  • Küçük şeyleri abartmayı sevmek.
  • Ayrıntılara odaklanmamak.
  • Sizi yanlış yönlendiren insanlara dikkat etmek.
  • Alınan bir eşyadan sıkılmak.
  • Düşmanla anlaşma yapmak demektir.

Rüyada büyüteç görmek, abartmayı seven bir insan olmaya, takılmaması gereken şeyleri gözünde aşırı büyütmeye, daha önemli işlere bakması gerektiğine işarettir. Rüyada görülen büyüteç, paniklemek, verilen tepkilerde aşırıya kaçmak, doğru kararlar alamamak demektir.

Rüyanda büyüteçle bakmak, size sunulan bir teklifi dikkatlice incelemeniz gerektiği anlamına gelir. Sizi yanlış yönlendiren insanlarla yüzleşeceksiniz demektir. Bu rüya bazı rüya yorumcularına göre, yakınınızda olan birisi yada aile üyeleriniz tarafından yargılanmak manasına gelir.

Olduğundan daha büyük bir büyüteç görmek, bir yardımcıyı ve sonuçları iyi olacak başarıyı işaret eder. Rüyada kırık büyüteç görmek, pek ihtiyacınız olmadığı satın alacağınız bir şeyden sıkılacağınız anlamına gelir.

Rüyada büyüteç satın aldığını görmek, birisinin sizi hayal kırıklığına uğratacağı anlamına gelir. Bir başka açıdan da sizi hayal kırıklığına uğratacak birisinden korkuyor olmak demektir. Belki de siz birini hiç tahmin etmediği şekilde hayal kırıklığına uğratacak olabilirsiniz.

Mübalağayı seven ve olayları olduğundan daha büyük gösteren bir tabiata sahip olduğunuza işarettir. Bu bakımdan, işlerinizi daima olduğundan daha büyük çapta masraflara boğarak yürütmenizden dolayı zaman zaman müşkülata uğradığınıza, bu yüzden de kimseye açılmayı kendi yağınızla kavrulmak istediğiniz için, çoğu kere çok zor durumda kaldığınıza işarettir.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 5 / 5. Kullanılan oy: 4

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir