Rüyada Bulantı Görmek

Rüyada bulantı görmek ne anlama gelir? Mide bulantısı rüyada görülürse ne demek? Bulantı rüyasının anlamı ve yorumu nedir?

Son Güncelleme: 14.02.2021 22:51

Rüyada bulantı görmek, helal yada haram olduğundan emin olamadığınız kazanç ve uzun ama memnun olmayacağınız bir yolculuk yapmak anlamına gelir. Rüya sahibinin bulantı görmesi aynı zamanda güç durumda kalacağı bir takım durumlar yaşayacağının da göstergesidir.

Bunaltı genelde mideyle alakalı bir durum olduğu için rüya tabir edilirken de bu durumlar göz önüne alınarak değerlendirilmiş. Bunaltı rüyası, rüya tabircileri açısından kişinin kazancının şüpheli olmasını ve yediklerinin içtiklerinin helal yoldan kazanılmamasını ifade eder.

Rüyada mide bunaltısı görmek, rüya sahibinin hastalanacağına, iş hayatında sıkıntılar yaşayıp bulunduğu konumdan bir alt mevkie indirilecek olmasına işarettir. Böyle bir rüya, rüyayı gören kişi için geçmişinde yaptığı hataların gün yüzüne çıkması ve kendisini zor durumda bırakması demektir.

Rüyada başkasının midesinin bunaldığını görmek, görülen kişi için sıkıntılı zamanların habercisidir. Rüyada mide bunaltısı ve kusmak, başınıza gelen ve sizi hiç olmadığınız kadar zor durumda bırakan dertlerden kurtulacağınız anlamına gelir.

Bunaltı rüyasını gören insanlar normal hayatında çok fazla zorlukla ve sıkıntıyla baş etmek zorunda kalmış kimselerdir. Böyle rüyalar zamanla her şeyin düzeleceğinin sabretmeniz gerektiğinin işaretidir. Aksi durumda bu rüya, sizin için işlerin daha kötüye gideceğinin ve sizi sıkıntılı günler beklediğinin alametidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir