Rüyada Basur Görmek

Rüyada basur görmek, beklemediğiniz anda başınıza gelecek olan bela ve musibetlere alamet eder. Böylelikle bu rüya ile hiç bir işiniz yolunda gitmeyecek demektir. Basur rüyası, kısaca ifade etmek gerekirse yolunda giden işlerin aksayacağınıza işarettir.

Rüyada basur olduğunu görmek, çok sevdiğiniz ve sizin için değerli olan birinin hastalandığının haberini alacaksınız demektir. Böyle bir rüya bu hastalık haberinden sonra aşırı üzüntüye gireceğinizin alametidir. Rüya tabircilerine göre rüyada basur olmak, çok zor süreçlerden geçerek sonunda feraha ereceğiniz şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada basur kanaması görmek, sorunlar yüzünden geceleri uyuyamamaya ve bu durumdan dolayı rahatsız geçirmeye işarettir. Yine bu rüya yapılacak tedaviler ile bu süreci sağlıklı bir şekilde atlatmak anlamına gelir.

Rüyada hemoroid görmek, hayatınızın normal koşullar altında hiç sorun yaşamadan devam edeceğine işarettir. Hemroid olduğunu görmek yine aynı şekilde yorumlanmış olup, herkesin aradığı huzuru tüm ömrünüz boyunca yaşayacaksınız demektir.

Rüyada basur olan birini görmek, çok uzun sürecek içinden çıkılmaz durumları temsil eder. Basur olan birini görürseniz çok zor zamanlardan sonra tekrar işleriniz yoluna girecek demektir.

Rüyada basur ameliyatı olmak, zorda olsa sonunda işlerini yoluna koymaya ve tekrar eskisi gibi mutlu bir hayat sürmeye işaret eder. Bu rüya aynı zamanda hayatınızda hoşunuza gitmeyen durumların ortadan kalkmasına manasına da gelmektedir.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 4.7 / 5. Kullanılan oy: 3

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir