Rüyada Balgam Görmek

Son Güncelleme: 25.02.2021 17:21

Rüyada balgam görmek, bazı rüya yorumcuları için hastalığa, bazıları içinde elinizde olan malın artmaması veya eksilmemesi olarak yorumlanır. Ayrıca hoş olmayan duyguları da temsil ettiği ifade edilir. Yine bu rüya, düşüncelerinizi veya hislerinizi içinizde tutma başkalarına yansıtmama anlamına gelir.


Rüyada balgam çıkarmak

Rüyada balgam çıkarmak, hayallerinizin yavaş yavaş gerçekleşecek olacağının işaretidir. Yıllarca çalışarak biriktirdiğiniz malınızda bir artma veya azalma durumu olmayacağının alametidir. Rüyada balgam çıkarmaya çalıştığını görmek, duygusal olarak tıkandığınızı, kendinizi ifade edemediğinizi ve hasta hissettiğinizin işaretidir.


Rüyada balgam tükürmek

Rüyada balgam tükürmek, rüya sahibi hasta ise iyileşeceğinin işareti iken, sağlıklı kimsenin de sevineceğinin alametidir. Rüyada birinin balgam tükürdüğünü görmek, istemeyerek para sarf etmeye delalet eder.


Rüyada balgam kusmak

Rüyada balgam kusmak, tam tersi şekilde yorumlanır ve maddi olarak kazancınızın artacağına delalettir. Rüyada burundan çıkan balgamı görmek, hastalığa tutulacağınıza işarettir.

Nazlim.NET / Rüya Tabirleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir