Rüyada Azil Görmek

Rüyada azil görmek ne anlama gelir? Sayfamızda, bulunduğu görevlerine yada görevine son verilme yada verme durumuna verilen isim olan azil rüyasının anlamını açıklayacağız.

Rüyada azil görmenin anlamı, rüya yorumcularına göre hayırlı olarak yorumlanmamış ve başınıza gelecek olan çeşitli sıkıntıların habercisidir. Azil görmek, borç içerisinde kalmaya, alacaklılar tarafından devamlı rahatsız edilmeye ve malınızda azalma meydana gelmesine işaret eder.

Rüyada görevden alınmak, eğer devlet dairesinde görevli bir memur iseniz o zaman tam tersi ile yani görevinize devam edeceğine işarettir. Diğer meslek gruplarında olanlar için görevden alınmak, sizi zorlayacak işlerle meşgul olmaya, aynı görevinize devam etmeye veya başka yere tayin edilmeye alamettir.

Bir memurun rüyada görevden azledildiğini görmesinin yorumu, rüya tabirciler tarafından dini görevlerini ihmal etmek yada eksik yapmak, yapılması gerektiği gibi yapmamak demektir.

Rüyada birini azlettiğini görmek, o kişinin eşinin kendisiyle sorunlar yaşamasına ve sonrasında ayrılıkla sonuçlanmasına delalettir.

Rüyada işten azledilmek ve kendi bulunduğu göreve başkasının atandığını görmek, sizi sevmeyen çekemeyen insanların arkanızdan gizli işler çevirdiğine, kötü planları olduğuna yorumlanır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir