Rüyada Astrolog Görmek

Son Güncelleme: 09.12.2020 04:11

Rüyada Astrolog Görmek Ne Anlama Gelir?

İnsanlar kendilerini etkileyen olayların rüyalarını gördükleri için astrolog rüyasını pek fazla görmezler ama yıldızlardan bir anlam çıkarma, geleceği görme işini yapan bu kimseleri nadiren de olsa rüyalarımızda görürüz.

Rüyada astrolog görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyada görülen astroloji uzmanı için tabirler nasıl yapılmıştır. Birisi rüyasında astrolog görürse bunun açıklaması ne demek? Burada açıklamaya çalışalım.

Bu ilimle iştigal ettiğini görmek müspet ilimlerde ve din bilgilerinde ilerlemeye, rüyada astrolog görmek bazen ilim ehline, bazen sözleri itibara alınmayan kahinlere delalet eder.

Bir kimsenin astroloğa ya da müneccime gidip onun söylediklerine inanması hakkı yalanlamaya, gerçek ve doğru olana sırtını dönmeye delalet eder.

Rüyada ünlü bir astrolog görmek yada konuşmak itibar edilmeyecek şeylere inanmaya, doğru olmayan insanın kafasını bulandıracak şeylerle meşguliyet içerisinde bulunmaya delalet eder.

Rüyada astrolog görmek bir şeye inanmaya, dünyadan ve şüpheli şeylerden uzlete, batıl şeylerle aldanan ve düşünmediğinden işin hakikatine vakıf olmayan bir kimseye işaret eder. Bir kimse rüyada kendisinin astrolog olduğunu görse, bu rüya bütün insanlar için hayırlı, yücelik ve şöhrete erişmeye işaret eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir