Rüyada Aşiret Görmek

Rüyada aşiret görmek ne anlama gelir? Rüyada aşiret evi görmek, aşiret ağası görmek, aşiret gelini görmek ne demek?

Son Güncelleme: 15.01.2021 06:20

Rüyada aşiret görmek ne anlama gelir?

Rüyada aşiret görmek, uzaklara gidip orada yeni insanlarla tanışmak manasına gelir. Ayrıca rüyada aşiret görmenin anlamı, sizi seven ve herhangi kötü bir durumda yanınızda olacak insanların fazla olması demektir.

Rüyada aşiret evi görmek, önemli görevlere gelmek, başarılı bir kariyer hayatı geçirmek anlamına gelir. Böyle bir rüya, iş hayatında mevki makam sahibi olmaya işarettir.

Rüyada aşiret ağası görmek, devlet işlerinde size yardımcı olunacağına işaret etmektedir. Yada böyle bir rüya ihtiyacınız olduğunuz bir devlet adamının yardımınıza geleceğine alamettir.

Aşiret gelini görmek ne demek?

Rüyada aşiret gelini olduğunu görmek, çok disiplinli bir patronunuz olacağına ve insanların size saygı duyacağına delalettir.

Rüyada aşiret topluluğu görmek, önemli bir yerde üst düzey göreve getirilecek, muhtar olacak yada emrinde bir çok insanın çalıştığı bir yerde memur olacak demektir.

Bir aşiret reisini evine misafir ettiğini görmek, büyük bir devlet adamından bir menfaat göreceğine delildir. Bir aşiret reisi ile atlara binerek gezindiğini gören, büyük bir şirketin hissedarı olur, veya o şirkete ait hisse senetlerine sahip olur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir