Rüyada Alkış Görmek

Son Güncelleme: 25.01.2021 05:12

Rüyada Alkış Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada alkış görmek, boş ve hak edilmemiş bir gurura işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada alkış sesi işiten kimsenin dalkavukluk ve gösteriş yapacağına işaret eder.

Yakında çok yükseleceksiniz. Fakat başarınızın sizi baştan çıkarmasına izin vermeyin. Fazla kibir başarısız olmanıza sebep olabilir.

Birini alkışlamak ya da başkaları tarafından alkışlanmak şamata çıkarmaya, özentiyi aklın ve geleneğin önüne çıkarmaya delalet eder.

Rüyada el çırpmak sevinç işaretidir. Rüyada el çırpmak iki şekilde yorumlanır: Uzun ömür, ferah ve se-vinç. Rüyada bir şey için el çırptığını görmek o şeyi takdir ettiğine delalet eder. Rüyada, iki elin ayaları ile el çırptığını görmek, ferahlık ve sevince işarettir. Fakat bir elin yan tarafın diğer elin ayasına vurmak suretiyle el çırptığını görmek keder, üzüntü ve musibete işarettir.

Rüyada alkışlanmak, yakında çok yükseleceğiniz anlamına gelir. Başarının sizi baştan çıkarmasına izin vermeyin. Fazla kibir, başarısız olmanıza yol açabilir.

Rüyasında birini alkışlayan kimse sözünü tutmalıdır, aksi halde tatsızlık ve kavga olur. Rüyasında kendisinin alkışlandığını gören kimse ise verilen öğütleri tutmalıdır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir