Rüyada Alerji Olduğunu Görmek

  1. Rüyada alerji olduğunu görmek: Rüya gören kişinin iş hayatında çok iyi yerlere gelmesi ve hayallerine kavuşması anlamına gelir. Yine bu rüya, iş hayatında müdürlerin yani üst görevdeki kişilerin takdirini kazanmanın habercisidir.
  2. Rüyada alerji olduğunu görmenin anlamı: Rüya sahibinin içinin daralmasına, hayal ettiği şeylere çok kısa sürede kavuşmasına işarettir. Bu rüyalar olumsuz gibi görünse de kişinin hayatının ileride olumlu yönde değişeceğinin göstergesidir. Yine bu rüya, çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olmanın işaretidir.
  3. Rüyada alerji olmak: Rüya görenin iş yaşamında istediği verimi ve bereketi yakalayamaması ama çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olması anlamına gelir. Ayrıca bu kişinin hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerlemesinin de habercisidir. Bazıları içinde yüksek tahsil yapmak, işinin uzmanı olmak ve diplomalı kimse konumuna gelmek demektir.
  4. Rüyada alerji olup kaşınmak: Rüya gören için sıkıntıdan kurtulmak ve mal elde etmek demektir. Yani üzüntü duyulan yada kişiyi sıkıntıya sokan durumlar varsa yakında düzelecektir. Ayrıca bu rüya, kişinin hayatında ne kadar kötüye giden olay varsa düzeleceğinin belirtisidir. Yakında çok mutlu günler rüyayı gören kişiyi bekliyor diyebiliriz.
  5. Rüyada yüzünün alerji olduğunu görmek: Rüya görenin etrafındaki insanlara yardımcı olması manasına gelir. Bir başka rüya yorumcusuna göre ise, çok hayırlı olacak bir yolculuğa çıkmak demektir. Bu yolun dönüşünde ailesine güzel haberler getirip, çok büyük kazançlar elde edecektir.
  6. Rüyada birinin alerji olduğunu görmek: Rüya gören kişinin ölmüşlerine saygı duyması ve her zaman onları anması manasına gelir. Ayrıca rüya sahibi, iş hayatında prestij kaybedecek ve bir çok olumsuz durumla karşılaşacak demektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir