Rüyada Aç Gözlü Görmek

Rüyada aç gözlü birini görmek, rüyada açgözlülük yapmak ne anlama gelir? Aç gözlü olduğunu görmek neye işarettir?

Son Güncelleme: 03.01.2021 23:21

Rüyada Aç Gözlü Görmek Ne Anlama Gelir?

Biliyorsunuz normalinden fazlasını istemek açgözlülük olarak kabul ediliyor ve burada anlatacağımız rüyada aç gözlü görmenin anlamı ve yorumu nedir? Rüyasında birisi aç gözlü görürse bunun açıklaması nedir?

Rüyada aç gözlü görmek, hayalinizdeki şeylere kavuşmak için yada elinizde varken daha fazlasına kavuşmak için normal olmayan yollara başvuracağınıza ve sonucunun kötü biteceğine delalet eder.

Aç gözlü bir kişi ile karşılaştığınızı veya sizin açgözlülük yaparak, bir şey hakkında daha fazla istekte bulunduğunuzu görmek, kazancınızla yetinmeyip daha büyük işlerle para kazanmak istediğinize veya elde etmek istediğiniz herhangi bir arzunuz için, bazı kanun dışı yollara başvurup, sonunda kötü durumlarda kalacağınıza delalet eder.

Rüyada aç gözlü olmak, işlerinizin yolunda gitmeyeceğine, istediğiniz sonuçları alamadığınız için çok üzgün olacağınıza alamettir.

Her türlü dünya nimetine karşı hırs duyan birini görmek, kişinin tamahkarlığına, arzu ettiği şeylere karşı aşırı sabırsızlık gösterdiğine delalet eder.

Rüyada açgözlülük yapmak, içinizdeki üzüntüden bir süre daha kurtulamayacağınıza işarettir.

Rüyada bir şey hakkında veya herhangi bir iste açık gözlülük yaparak, başkalarının hakkına el uzatmak veya onların daha önce kendi hakları olan; mesela, bir kuyrukta en öne geçmek suretiyle başkalarının hakkına tecavüz de bulunmak, uyanıklılığa; eğer ticaret yapıyorsa başka kişilerin karlarından faydalandığına; memur ise bir işi yapmak için rüşvet aldığına; esnafsa terazi hilesi ile insanların hakkını yediğine; isçi ise yaptığı islerde dalga geçerek patronunu zarara soktuğuna; ev kadını ise kocasının kazancını gerekmeyen yerlere harcayarak, kocasına zarar ettirdiğine işarettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir