Rüyada Abluka Görmek

Rüyada abluka görmek, rüya sahibinin son zamanlarda verdiği kararlar konusunda yaşadığı stresin habercisidir. Daha açık şekilde ifade etmek gerekirse bu rüya, kişinin ileriye yönelik hedeflerini tutturamayacağı ve bu konuda korkular yaşadığının işaretidir.

Rüyada abluka altına alınmak yada kuşatılmak, rüya görenin canını sıkacak haberler alacağı anlamına gelir. Yine bu rüya, gören kişiyi sevmeyen ve işlerine engel olmak isteyen insanların amacına ulaşacağına ve zarara uğrayacağına işarettir. Yani kişi bazı işleri yapmakta zorlanacak yada yarım bırakma durumuyla karşı karşıya kalacak demektir.

Rüyada abluka altına almak, rüya sahibinin iş arkadaşlarıyla yada sosyal çevresindeki insanlarla tartışma yaşayacağı anlamına gelir. Kişi bu tartışmalarda karşıdakileri susturduğunu görürse istediklerine kavuşur ama tersi durumda ise para kayıpları yaşar.

Rüyada ablukayı yarmak ve bundan kurtulmak, rüya görenin önündeki engelleri aşarak, iş hayatında istediği başarıları elde edeceği anlamına gelir. Bazılarına göre de böyle bir rüya, kişinin rakiplerinin yolundan çekileceğine ve istediği projeleri alacağına işarettir.

Rüyada bir sevdiği kişinin abluka içinde olduğunu ve onu kurtarmak için kendisinden yardım beklendiğini görmek, mali durumu bozuk bir kimsenin rüya sahibinden borç para isteyeceğine alamettir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir