Tuğba Ekinci Kimdir Biyografisi Hayatı

Son Güncelleme: 11.09.2020 20:41

Tuğba Ekinci Kimdir Tuğba Ekinci Biyografisi Hayatı

Tuğba Ekinci hayatı hakkında bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. Mesela Tuğba Ekinci boyu, Tuğba Ekinci nereli olduğu hakkında bilgileri, Tuğba Ekinci doğum tarihi yaşı gibi merak ettiğiniz ne varsa öğreneceksiniz arkadaşlar.


Tuğba Ekinci Boyu: 1,60 cm
Tuğba Ekinci Yaşı: 4 Haziran 1976 yılında doğduğuna göre hesaplayın arkadaşlar.
Tuğba Ekinci Nereli: Kars

Tuğba Ekinci Hakkında Bilgi

Tuğba Ekinci (4 Haziran 1976, Kars), bestecisi Yalçın Polat olan O Şimdi Asker şarkısı ile çıkış yapan Türk şarkıcı. Pendik Lisesi mezunudur. Annesi hemşire, babası İTÜ mezunu inşaat mühendisidir.
Şov dünyasına girişi Osman Sınav’ın Ekinci’yi keşfetmesiyle oldu. Bodrum’da ‘Mavi Düşler’ dizisini çekerken Ekinci’yi gördü ve teklifte bulundu.

Çarkıfelek’te bir süre hosteslik yaptı. Kral TV’de VJ oldu. 1994’te Güzellik Yarışması’na girdi, elemeleri geçti ve ilk 20 aday arasında yer aldı. Babasının izin vermemesi sonucu yarışmadan çekilmek zorunda kaldı. Erol Köse ile tanışması şarkıcılık kariyerinin başlangıcı oldu. Özcan Şenyaylar’dan özel şan dersleri aldı. Buzda Dans yarışmasının finalisti idi.
Fatih Özbilen’in eski eşidir. Tuğba Ekinci’nin eski sevgilileri arasında ‘Karadağlar’ın Gülali’si İbrahim Çelikkol ve Ümit Cem Şenol yer alıyor.

Tuğba Ekinci Albümleri

O Şimdi Asker
Boynuz
Condom
Yanma Demezler
100 Derece

Tuğba Ekinci Resimleri

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Tuba abla ben diyarbakirdan yucel hem seni hemde muzuklerini cok seviyorum hele en cokta o simdi asker sarki ni cok seviyorjm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir