Sinan Engin kimdir, nerelidir? Biyografisi ve hayatı

1964 Yılında doğan ve Beşiktaş formasını uzun yıllar giydikten sonra şimdilerde spor yorumculuğu yapan Sinan Engin, nereli, biyografisi ve hayatı bu haberimizde.

Sinan Engin

Sinan Engin, Seda Sayan ile evliliği ve Beşiktaş’ta futbolcu olduğu dönemlerden beridir tanınan ve şu anda Beyaz Tv kanalında futbol yorumculuğu yapan, menajer, teknik direktör ve eski futbolcudur. Son zamanlarda ise Çukur dizisine misafir oyuncu olarak katılmış ve oyunculuğu ile de göz doldurmuştur.

Sinan Engin Biyografisi ve Hayatı

Kaç Yaşında, Kaç Doğumlu?: 57 yaşında. (4 Kasım 1964 İstanbul doğumlu)
Çocukları: Oğulcan Engin, Elif Engin.
Boyu kaç cm?: 1.70 metre boyundadır.
Kilosu Kaç Kilo?: 85 kg ağırlığa sahiptir.
Annesi ve Babasının Adı Ne?: Babası Ali Engin iken annesi hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.
Aslen Nereli?: İstanbulludur.
Göz Rengi: Kahverengi göz rengine sahiptir.
Burcu Ne?: Akrep burcu.
Eşi veya Sevgilisi Kim?: Seda Sayandan 1995 yılında boşandıktan sonra Ayşe Karasu Engin ile evlenmiş ve hala bu evliliği devam etmektedir.
Ne iş Yapıyor?: Spor yorumcusu, menajer, teknik direktör ve eski futbolcudur.

Sinan Engin Kimdir?

Sinan Engin Kimdir?

Sinan Engin, 4 Kasım 1964 yılında İstanbul’da doğmuştur. Futbol yorumculuğu dışında, menajer, teknik direktör ve şimdilerde de dizi oyunculuğuna merak sarmıştır.

Futbol hayatına Beşiktaş ile başlayan Sinan Engin, Adana Demirspor, MKE Ankaragücü ve Sarıyer takımlarının formalarını da giymiştir. Çok erken olacak bir yaşta 30 yaşında futbolculuğu bırakmıştır. Şimdilerde ise Beyaz Tv kanalında Beyaz Futbol programında spor yorumculuğu yapmaktadır.

Sinan Engin, Seda Sayan ile evliliğinden Oğulcan Engin ve Ayşe Karasu ile yaptığı evlilikten de Elif Engin isminde çocukları vardır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir