Hande Sümertaş kimdir, nerelidir? Biyografisi ve hayatı

1977 Yılında doğan ve Galatasaray Futbol A Takım Medya Koordinatörlüğü yapmış olan Hande Sümertaş, eşi kim, biyografisi ve hayatı ile bu haberimizde.

Hande Sümertaş

Hande Sümertaş, Galatasaray Futbol Takımında yaptığı görevleri nedeniyle gündemden düşmeyen Hanımefendi de şimdide görevinden ayrılmasından dolayı gündemde.

1977 Yılında doğan Hande Sümertaş, İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Fatih Terim’in ekibinde uzun yıllardır görev yapmış medya ilişkilerini yönetmiştir. Geçen zaman içinde geçtiğimiz günlerde görevini bırakan Hande Sümertaş, beIn Sports’da çalışmaya başlamıştır. Peki Hande Sümertaş kimdir? Aslen nerelidir? Biyografisi ve hayatı burada sizlerle.

Hande Sümertaş Kimdir?

Hande Sümertaş, İstanbul’da 1977 yılında doğdu. İstanbul doğumlu olan 44 yaşındaki Hande Sümertaş, Amerika’da eğitim öğrenimini tamamladıktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi’nde Spor Yöneticiliği programlarına katılmıştır. FIFA’ya bağlı olan Uluslararası Spor Araştırmaları Merkezi’nde (CIES) de eğitim görmüş Hande Sümertaş, Galatasaray kulübünde çalışmaya başlamıştır.

Tüm bunlara rağmen her şey iyi giderken, geçtiğimiz günlerinde görevinden ayrılmış ve beIN SPORTS medya hakları direktörlüğü görevi yapmaya başlamıştır. İstifa etmesinin ardında çeşitli haber kanallarında dedikodular dillendirilmekte fakat kendisi tarafından henüz bir açıklama yapılmamıştır. Hande Sümertaş neden istifa etti ve görevinden ayrıldı bir açıklama yapılmadığı için anlaşılamamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir