Nisa Bölükbaşı Kimdir?

Survivor 2020 yarışmacılarından en fazla dikkat çeken isim olan Nisa Bölükbaşı'nın yaşı boyu ve ailesi gibi diğer bilgilerini bulabilirsiniz.

Son Güncelleme: 12.09.2020 05:32

Survivor 2020 yarışmacılarından en fazla dikkat çeken isim olan Nisa Bölükbaşı’nın yaşı boyu ve ailesi gibi diğer bilgilerini bulabilirsiniz. Şampiyonluğun en büyük favorilerinden birisi olan Nisa, başarılarıyla bunu kanıtlar özelliklere sahip.

Survivor 2020 yarışmacıları bu sene çok farklı karakterlerden oluşmakta ve aralarında birisi var ki diğerlerinden apayrı bir yere koymak, özellikle hayatını öğrenmek gerekiyor. Gönüllüler takımında yarışan ve son zamanlarda her yerde kendisinden bahsedilen bu kişi Nisa Bölükbaşı’dır.

Bu sene finali şimdiden garantileyen kişilerden birisi olan survivor Nisa, bakalım yıllardır beklenen kadın şampiyon olacak mı? Son zamanlarda aşırı şekilde fan kitlesini yükseltiyor ve yükselişini kimse durduramıyor. Tek rakibi var gibi görünüyor oda Elif.

Şimdi Survivor Nisa Bölükbaşı yaşı boyu ve ailesi gibi herkesin merak ettiği bilgileri sizlerle paylaşayım. Çok sempatik gelen, hareketleri ile kimi zaman güldüren bazende aşırı tatlılığı ile herkesin ailesinden birisiymiş gibi sevdiği Nisa Bölükbaşı acaba kim?

Survivor Nisa Bölükbaşı

Survivor Nisa Bölükbaşı Kimdir?

Şimdiye kadar survivor yarışmasına katılmış, erkek ve bayanlar içerisindeki en farklı karakter olan Nisa Bölükbaşı, her yaptığı davranış ile konuşulmaya devam ediyor. Oyunlarda olan başarısı ve strateji yapmadan hep iyilerle oynayıp yenmesi sayesinde gücünü göstermesini bildi. Daha yazacaklarım var fakat önce kendisi hakkında biyografisini ve bilgileri öğrenelim.

Kaç Yaşında, Kaç Doğumlu? : 22 yaşında. (2 Temmuz 1998 Doğumlu)

Boyu : 1.70 cm boyundadır.

Kilosu, Kaç Kilo? : 60 kg ağırlığa sahiptir.

Göz Rengi : Kahverengi göz rengine sahiptir.

Saç Rengi Ne? : Siyah

Ayakkabı Numarası Kaç? : 38

Nereli? : Çekyalı’dır.

Ne iş Yapıyor? : Öğrenci

Babası Kim? : Bekir Bölükbaşı

Çok farklı bir hayat hikayesi olan Nisa, daha bebekken yüzmeye başlayan şanslı isimlerden birisi. Henüz 3 aylıkken annesiyle yüzmeye başlamış olan Nisa daha sonra 6 yaşında Çek Cumhuriyetinin en iyi takımı için yüzmüştür. Bu başarılarından dolayı kendisine kendisine kayak teklifi gelmiş olmasına rağmen ailesi dağların çok uzakta olmasından dolayı reddetti.

Neredeyse her spor dalını başarıyla deneyen Nisa, profesyonel olarak 15 yıl boyunca tenis oynamıştır. Kariyerine voleybolu da sığdırmayı başaran Nisa Bölükbaşı 2018’de Çek Cumhuriyetinde U20 kategorisinde ikincilik elde etti. 2018 Yılında mimarlık okumaya başladığı için çok sevdiği voleybolu da bırakmak zorunda kaldı.

Nisa Bölükbaşı

Nisa Bölükbaşı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir