Nisa Bölükbaşı Kimdir?

Survivor 2022 All Star yarışmacılarından en fazla dikkat çeken isim olan Nisa Bölükbaşı'nın yaşı, boyu, sevgilileri ve nereli olduğu gibi bilgileri bulabilirsiniz.

Survivor Nisa Bölükbaşı, TV8 ekranlarında yayınlanan “Survivor 2022 All Star” yarışmasının yarışmacılarından biridir. Şu anda adından en fazla söz ettiren ve konuşulanlar arasındadır.

Survivor 2022 yarışmacıları bu sene çok farklı karakterlerden oluşsa da aralarından birisi daha ön plana çıkmıştır. Gönüllüler takımında yarışan ve son zamanlarda her yerde kendisinden bahsedilen bu kişi Nisa Bölükbaşı‘dır. Evrim ile Survivor 2020 yarışmasında aralarında olan sorunlar 2022 yılına da taşınmış ve halada konuşulmaktadır.

Sayfamızda “Survivor 2022 All Star” yarışmacılarından en fazla dikkat çeken isim olan Nisa Bölükbaşı’nın yaşı, boyu, sevgilileri ve nereli olduğu gibi bilgileri bulabilirsiniz. İşte herkes tarafından merak edilen bu başarılı yarışmacı hakkında merak edilenler.

Survivor Nisa Bölükbaşı Kimdir?

Survivor Nisa Bölükbaşı

Şimdiye kadar Survivor yarışmasına katılmış, erkek ve bayanlar içerisindeki en farklı karakter olan Nisa Bölükbaşı, her yaptığı davranış ile konuşulmaya devam ediyor. Oyunlarda olan başarısı ve strateji yapmadan hep iyilerle oynayıp yenmesi sayesinde gücünü göstermesini bildi.

Son günlerde ise ismi aşk dedikoduları ile anılan Survivor Nisa, yarışmanın önüne geçmiştir. Eskisi sevgilisi Barış ile olan konsey atışması daha şimdiden milyonlar tarafından merak edilmektedir. Nisa Bölükbaşı, Ogeday, Barış, Mert, Sude ve Evrim ile aralarında devam eden kavgalar yarışmaya damga vurmuştur.

Nisa Bölükbaşı, takvimler 2 Temmuz 1998 yılını gösterirken Prag’da doğdu. Çok farklı bir hayat hikayesi olan Nisa, daha bebekken yüzmeye başlayan şanslı isimlerden birisi. Henüz 3 aylıkken annesiyle yüzmeye başlamış olan Nisa daha sonra 6 yaşında Çek Cumhuriyetinin en iyi takımı için yüzmüştür. Bu başarılarından dolayı kendisine kayak teklifi gelmiş olmasına rağmen ailesi dağların çok uzakta olmasından dolayı reddetmiştir.

Neredeyse her spor dalını başarıyla deneyen Nisa, profesyonel olarak 15 yıl boyunca tenis oynamıştır. Kariyerine voleybolu da sığdırmayı başaran Nisa Bölükbaşı 2018’de Çek Cumhuriyetinde U20 kategorisinde ikincilik elde etti. 2018 Yılında mimarlık okumaya başladığı için çok sevdiği voleybolu da bırakmak zorunda kaldı.

Nisa Bölükbaşı hayatı ve biyografisi

 • Nisa Bölükbaşı kaç yaşında?: [yh yyil=1998] yaşında.
 • Nisa Bölükbaşı doğum tarihi: 2 Temmuz 1988
 • Nisa Bölükbaşı boyu kaç cm?: 1.70 metre boyundadır.
 • Nisa Bölükbaşı kilosu kaç kilo?: 65 kg ağırlığa sahiptir.
 • Nisa Bölükbaşı annesi ve babasının adı ne?: Zana Zavazalova, Bekir Bölükbaşı
 • Nisa Bölükbaşı nereli?: Çek Cumhuriyeti, Prag
 • Nisa Bölükbaşı göz rengi: Koyu kahverengi göz rengine sahiptir.
 • Nisa Bölükbaşı burcu ne?: Yengeç burcu.
 • Nisa Bölükbaşı sevgilisi kim?: Daha önce Barış Murat Yağcı ile sevgili olan Nisa, şimdilerde ise Ogeday Girişken isimli diğer bir Survivor yarışmacısı ile aşk yaşadığı dedikodularıyla anılmaktadır.
 • Nisa Bölükbaşı ayak numarası kaç?: 42
 • Nisa Bölükbaşı Ne iş yapıyor?: Öğrenci, Survivor yarışmacısı.

Nisa Bölükbaşı

Nisa Bölükbaşı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir