Evrim Keklik Kimdir?

Survivor 2020 yarışmacılarından Evrim Keklik nereli? Yaşı ve boyu gibi herkesin merak ettiği sorularınızın tüm cevapları bu yazımızda.

Survivor 2020 Gönüllüler takımında ilk günlerde söylediği bir çay verin sözlerinden sonra dikkatleri üzerine çeken yarışmacı Evrim Keklik hakkında çok önemli bilgiler hazırladık. Survivor Evrim Keklik hayatı ve biyografisi burada sizlerle.

Kimi zaman çay, kimi zamansa kahve krizlerine giren, hatta bunun için ağlayan bir yarışmacı olan Evrim Keklik, şüphesiz Nisa Bölükbaşı‘dan sonra adından en fazla söz ettiren diğer kadın yarışmacı.

Bu yazımızda Evrim Keklik boyu, nereli olduğu, kilosu gibi aklımıza gelen bütün sorularımıza cevaplar bulacağız. Öğretmenlik yapan ve survivor bitince yine bu görevine devam edecek olan Evrim Keklik’in bilmediğimiz özellikleri nelerdir? En ayrıntılı şekilde bu sayfamız içerisinde bulacaksınız.

Survivor Evrim Keklik Kimdir?

Survivor Evrim Keklik

Verdiği röportajlar ile herkesin hakkındaki bilgileri merak ettiği, en az Nisa kadar farklı olan kadın yarışmacılardan bir diğeri de kesinlikle Evrim Keklik’dir. Uzun bir süre voleybol ile ilgilenen survivor Evrim yaşadığı sakatlıktan sonra voleybolu bırakmak zorunda kalmıştır. Neyse daha ayrıntılara aşağıda bakalım.

Kaç Yaşında, Kaç Doğumlu? : 29 yaşında. (1990 Doğumlu)

Boyu : 1.67 cm boyundadır.

Kilosu, Kaç Kilo? : 63,5 kg ağırlığa sahiptir.

Göz Rengi : Kahverengi göz rengine sahiptir.

Saç Rengi Ne? : Kumral

Ayakkabı Numarası Kaç? : 38

Nereli? : İstanbul

İlgili Makaleler

Ne iş Yapıyor? : Öğretmen, Antrenör

Babası Evli Mi? : Bekar ve hiç evlenmemiştir.

Evrim Keklik

Evrim Keklik

Evrim Keklik

Evrim Keklik

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir