Sevgilinize istediğinizi Nasıl Yaptırırsınız

Sevgilinize İstediğinizi Nasıl Yaptırırsınız

Sevgilinize istediklerinizi yaptıramıyormusunuz yada yaptırmak istiyorsunuz ama bir türlü olmuyormu. Sevgilinize bu yazıdan sonra kolayca sözünüzü dinleteceksiniz sanırım.

Sanırım diyorum çünkü bellide olmaz.

Pozitif bir yaklaşımla, erkek arkadaşınızı kendi istekleriniz doğrultusunda yönlendirebileceğinizi aklınızdan çıkarmayın.

Ailenizle tanışması

Ciddi bir ilişki yaşıyorsanız sevgliniz ailenizle tanışma konusunda gerilim yaratmayacaktır. Annenizin eğlenceli yönleri veya babanızın siyasal görüşleri gibi noktaları ona anlatarak, hazırlayın. Boşuna gerilmeyin çünkü gecenin sonunda anneniz ve babanız buzları eritmiş olacak.

Yatakta mutlu olun

Sevgilinizle yakınlaştığınız anlarda çoğu zaman geriliyor ve ondan kontrollü hareket etmesini istiyor olabilirsiniz. Kendinize özen gösterin ama fiziksel kaygılarınızın aranızda huzursuzluk yaratmaması için sevgilinizin yanında her zaman rahat davranın.

Daha fazla araması

Sizi daha sık aramasını istiyorsanız bu konuda biraz çaba sarf etmelisiniz. Erkekler telefonu biz kadınlardan farklı olarak sohbet etmek için değil çoğunlukla bilgi aktarmak için kullanırlar. İşte bu yüzden iki erkek on saniye içinde gereken bilgiyi paylaşıp, telefonu kapatabilir.

Birkaç öneri: Bir erkekle yeni bir ilişkiye başlama aşamasındayken onu çok fazla arayıp SMS göndermeyin. Eğer sizi gün içinde yeteri kadar aramadığını düşünüyorsanız ilk olarak bu konuda söylenmeyi bırakın. Sizi her aradığında onu övün ve hiç bir şekilde sizi aramasıyla ilgili konuşmayın. Örneğin “Beni aradığında çok mutlu oluyorum. Günüm daha güzel geçiyor” demeyi ya da buna benzer mesajlar vermeyi deneyin.

Playstation’ı kapatması

Başbaşa kalmayı hayal ettiğinizde odasına kapanması ya da bütün bir Cumartesi gününü Playstation oynarak geçirmek istemesi canınızı sıkıyor olabilir. Her kadının bu tür durumlarda uyguladığı farklı yöntemler vardır. Onu kendi dünyasından koparmak istediğinizde küçük flört oyunlarından yardım alabilirsiniz. Monotonluğu kırmak yakınlaşmanızı sağlayacaktır. Ancak elbette istediklerinizi yaptırmak için her seferinde aynı yöntemi kullanmayın!

Yatakta yenilikçi olması

Eğer seks hayatınızın monotonlaşmaya başladıysa, sevgilinizin düşüncelerinizi okuyacağını beklemek hata olur. Birlikte heyecanınızı yükseltecek bir film izleyebilir, ilgisini çekecek bir iç çamaşırı satın alabilir, görünümünüzde bazı değişiklikler yapabilir ya da beklemediği bir anda onu öpmeyi deneyebilirsiniz. Erkekler genellikle ilişki başladıktan bir süre sonra sevgililerini ailelerinden biri gibi görme eğilimindedirler, bu da heyecan katsayılarının biz kadınlardan daha kısa sürede düşmesine neden olabilir.

Sizi sevdiğini söylemesi

İlişkinin başında ne istediğinize çok dikkat edin çünkü daha ilk geceden sizi sevdiğini söyleyen bir erkek, sizinle sadece yatağa girmek istiyor olabilir. Gün içinde size beş dakikada bir ilan-ı aşk eden tipler de tehlikeli olabilir! Eğer bir erkeğin içtenlikle sizi sevdiğini söylemesini istiyorsanız, bunun için emek harcamanız gerektiğini unutmayın. Erkekler o iki sihirli sözcüğü ciddi sorumluluklar getireceği kaygısıyla mecbur kalmadıkça kullanmazlar.

En önemlisi duygusal anlar yaratmak ve yaşamak konusunda sürekli beklenti içinde olmak yerine sevginizi ona sizin belli etmeyi denemeniz. Sabırlı olmanız ve kartlarınızı masanın üstüne açıkça koymanız gerekir. Ona, duygularını kelimelere dökmemesini anlayışla karşıladığınızı söyleyin. Erkeklerin neden böyle davranmayı tercih ettiklerini anladığınızı ama sizin de kadın olduğunuzu ve zaman zaman bunu duymanın kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacağını da ekleyebilirsiniz. Sizin dürüstlüğünüze ve ona baskı yapmamanıza saygı duyacaktır. Ancak sizi sevdiğini kabul etse bile, duygusal davranmaktan korkararak bunu size açıkça söylemekten kaçınabileceğini unutmayın.

Sevgilinizi olduğu gibi kabul ettiğinizi söylediğinizde aranızda bu konu nedeniyle oluşan gerilimin yumuşayacağını göreceksiniz.

Onu fazla zorlarsanız erkek arkadaşınız korkup, sıkıştığı kapandan kaçmaya çalışabilir. Bu konuda tartıştığınız bir gecenin ertesinde cep telefonunuza ayrılmak istediğini belirten bir SMS gelmesi an meselesidir.

İkinci ve kulağa daha güzel gelen seçenek kendisinden ne istediğinizi anlaması ve bir süre sonra duygularını size açması olabilir.

Üçüncü ve bizce en sevimsiz görünen olasılık ise size bu konudaki tavrını asla değiştirmeyeceğini söylemesi olabilir. Eğer bu konu sizin için hayati önem taşıyorsa ilişkinizi gözden geçirmenizi öneririz.

Evlenme teklif etmesi

Kadın ve erkeğin evlilik konusundaki motivasyonları farklı kaynaklardan beslenir. Kadın olaya duygusal bakarken erkek genellikle mantığıyla hareket etmeyi seçer. Uzun süredir birliktesiniz ve artık ilişkinizin boyut değiştirmesini bekliyorsunuz. Onunla açık açık konuşup “Şu tarihe kadar bana evlenme teklif etmezsen, senden ayrılırım” diyebilirsiniz. İyi planlanmış bir harekette kadın her türlü taktiği denemelidir. Bunun sonucunda erkek en değerli varlığını kaybediyormuş gibi hissedebilir veya hayatın anlamının sadece sizinle beraber olmak olmadığını anlayıp, ayrılma yolunu seçebilir. Ama en azından beklemeye ve acı çekmeye son vermiş olursunuz. Uzun yolu seçtiğinizde sabırlı olmalısınız. Sevgilinizle ortak geleceğinizle ilgili derin sohbetler yapmanız gerekir. Böylece ne istediğinizi ve beklentilerinizi karşılayıp karşılayamayacağını düşünecek fırsatı olur.

Sizden ayrılması

Ayrılmanız gerektiğini düşünüyor ve bu cesareti kendinizde bulamıyorsanız önerilerimizi uygulayarak ayrılık konusunda ilk adımı atmasını sağlayabilirsiniz.

Arkadaşlarından uzaklaşın.
Seks yapma konusunda isteksiz olun.
Uyumak istediği zamanlarda ciddi bir tartışma çıkarın.
Vejetaryen olun.
Tulum giymeye başlayın.
Sifonu çekmeyi unutun.

Sizinle vakit geçirmek için erkek arkadaşlarıyla buluşmayı iptal etmesini her zaman beklemeyin. Doğru bir erkek arkadaşları, sosyal hayatı ve sevgilisine ayırdığı zamanı dengelemeyi her zaman bilir.Sizinle başbaşa olmakatan kaçıyor ve arkadaşlarıyla plan yapıyorsa, bu konuda ona baskı yapmanız genellikle işe yaramaz. Bazı şeyleri bir süre için istemeye başlasa bile eninde sonunda kendisini biraz rahat bırakmanızı isteyecektir.

Eşyalarınızı izinsiz alması

Şarjınızı ya da bilgisayarınızı size sormadan bir arkadaşına verebilir. İşleriniz aksar ve sinirlenmeniz de işe yaramaz. Bu sorun yıllardır çözülemez.

Daha iyi giyinmesi

Daha çekici olması için ona yardım edebilirsiniz. İlk şart, yönlendirmeyi ona hissettirmeden yapmak. Yavaş yavaş ve yumuşak dokunuşlarla yapmanın yolları;

* Klasik giyinmesi için doğum günü ve yıl dönümlerini bahane edin.

* En çok giydiği jean veya bir ayakkabısını başka bir şeyle değiştirmek konusunda dikkatli olun ve mutlaka fikrini alın.

* Bir mağazada ona çok yakışacak gömlek, bluz, pantolon gördüğünüzü ona söyleyin. Bahsettiğiniz gömlek, bluz, pantolonu onun satın almasını sağlayın ve yanında başka bir şeyler aldırın.

Bunları yapmayın;

* Ona açık açık çok kötü giyindiğini sakın söylemeyin.

* En sevdiği tişörtü, pantolonu ya da sol sol giydiği rengi hiç sevmediğinizi kesinlikle söylemeyin.

* Durup dururken ona tarzını yansıtmayan kıyafetler almayı sakın düşünmeyin.

* Kendi dolabınızdan seçtiğiniz bir şeyi (uniseks olsa bile) giymesi konusunda onu zorlamayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir