Koltuk Altının Kararması

Son Güncelleme: 11.09.2020 17:34

Koltuk Altının Kararması

Erkeklerde nedense bu durum fazla olmuyor yada farkedilmiyor ama bayanların en büyük sorunlarından birisi olan koltuk altı kararması sorunu herkesi rahatsız ediyordur değil mi arkadaşlar.

Peki bu sorundan nasıl kurtulabiliriz neler yapabiliriz buyurun araştırma makale sonuçlarını sizlerle paylaşayım:

Koltukaltı neden kararır : Koltukaltı kararması siyahlaşması bölgenin havasız kalması, o bölgedeki tüylerin temizliğinde jilet traş bıçağı kullanmak, çok sıcak ağda kullanılması ve kalitesiz, cildinize zarar verecek deodorant kullanılması sebebiyle olur.

Bir çay kaşığı elma suyu, bir çay kaşığı limon suyu, ve bir çay kaşığı vazelin’e ihtiyacınız var. Bu malzemeleri karıştırıp koltukaltınıza sürün. Kuruduktan sonra temizleyin ve o bölgeye bebek pudrası sürün. Kısa zaman içerisinde kararmanın kaybolduğunu göreceksiniz.

Suna Dumankaya koltuk altı beyazlatıcı renk açıcı kürü:

Malzemeler: Hepsinden birer tatlı kaşığı Pirinç unu, Yoğurt, Sirke karıştırılarak koltuk altınıza sürün. Kuruduktan sonra ovarak temizleyin ve limon suyu ile yine o bölgeyi ovun. En son olarak bebek pudrası sürerek de iyileşmeyi hızlandırabilirsiniz.

Bu bitkisel tedavi yani doğal çözüm olduğu için genital bölgedeki kararmalar, siyahlaşma ve renk sorunları için de kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir