Evde Su Dalgalı Saç Nasıl Yapılır

Son Güncelleme: 07.09.2020 06:44

Evde Su Dalgalı Saç Nasıl Yapılır – Evinizde su dalgalı saç modeli nasıl yapılır bilmek istiyorsanız bu yazımız eminim size yardımcı olacaktır. Buyrun;

Su dalgası saç modelini yapmak için saçlarınızı yıkayıp iyice kurutun. Saçlarınızı tutamlara ayırıp sSu Dalgası Saç Modelleriaç maşasıyla uçlardan diplere doğru sarın.

evde-su-dalgali-sac-nasil-yapilir
Sarma işlemi bittikten sonra saçlarınıza sprey sıkıp kuruması için bekleyin. Bukleli saçlarınızı ellerinizle dağıtıp doğal bir görünüm kazandırın.

Son dönemin en trend saç modeli şüphesiz su dalgası modelinde saçlar… Bunun için her gün kuaför masrafına da gerek yok kendi uygulayabileceğiniz bir yöntemle artık dalgalı hacimli ve bakımlı saçlara kavuşmak çok da uzak değil…

Öncelikle resimdeki saçlara kavuşmak için çok fazla maddi ve manevi çaba harcamanıza gerek kalmayacak. Şimdi tarifimize başlıyorum.

Saçlarımızı yıkadıktan sonra iyice kurutuyoruz.

Saçların tamamen kuru olması hem şekillenmesi hem de yıpranmaması açısından çok önemli.

Saçlarımızı kuruttuktan sonra fırça ve fön yardımıyla üstün körü düzeleştiriyoruz. Bunu dalgalarımızın daha güzel görünmesi için yapıyoruz.
Saçlarımızı ince tutamlar halinde ayırıyoruz ve alttan başlamak üzere saç maşamızı ısıtıyoruz.

Ayırdığımız her tutama sadece hafif ıslanacak şekilde Saç Spreyi sıkıyoruz.
Sıktığımız spreyli tutamı diplerinden başlayarak maşaya sarıp bir dakika kadar bekliyoruz.

Bütün tutamları yaptıktan sonra saçlarımız düğüne gidecek gibi hazırlanmış topuza hazır vaziyete geliyor. (Sarı saçlı bayanın resmindeki gibi.) Korkmayın bu normal bir durum.

Tüm tutamlarımız bittikten sonra başınızı önünüze eğip saçlarınızı ellerinizle karıştırın. Böylece birbirine girmiş sönük dalgalar birden hacimli ve kocaman iri su dalgalarına dönüşmüş oluyor.

Umarım tam istediğiniz gibi olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir