Erkeklerin İlişkiden Beklentileri Nelerdir?

Erkeklerin ilişkiden beklentileri nelerdir? Sayfamızda, erkeklerin flört döneminde sevgiliden yada ilişkiden beklediklerini başlıklar halinde yazdık.

Kadınların sevgi ve aşk anlayışları ile erkeklerinki her aynı olmayabilir. Hatta bundan dolayı çoğu kadın sevilmediğini düşünebilir. Fakat yapılan araştırmalar göstermiştir ki, erkekler özellikle flört döneminde bir ilişkiden bekledikleri kadınlarla benzer özelliklerdedir. Bunlar arasında romantizm, cinsellik, sessizlik, yalan konuşmama ve komik kadın özellikleri başta gelmektedir. İşte bunların hepsini burada madde madde ele alarak sizlere anlatmaya çalışacağız.

Erkeklerin bir ilişkiden beklentileri

Erkeklerin bir ilişkiden beklentileri

1. Romantizm

Hemen her toplumda, romantizmi sadece kadınların istediği genel bir görüş hakimdir. Halbuki romantizm sadece kadınlar için olmazsa olmazlar arasında değildir. İlişkide ve evlilikte mutlu olan erkeklerin bir çoğu bunun sebebinin romantik kadınlarla beraber olmaktan kaynaklandığını bilirler. Yani erkekler romantik kadınlara aşık olurlar. Bu romantizm aşığı kadın sayesinde farkında olmadan değişip onun cazibesine kapılırlar. Kısaca erkeklerin bir ilişkiden beklentilerinin en başında romantizm gelmektedir.

2. Cilveli bir kadın

Türkiye’de yaşayan erkeklerin bir çoğu cinselliği ön plana çıkarıyor gibi görünse de seks onlar için çok önemli değildir. Fakat her şeyi dört dörtlük yapan bir kadın, yatakta erkeğe istediğini veremiyorsa huzursuzluk kaçınılmazdır. Yani ne kadar iyi bir aşçı, çocuklarıyla ilgilenen iyi bir anne olursanız olun yatağa geçtiğiniz anda bambaşka birine dönüşmelisiniz. Cilveli bir kadına dönüşerek onun aklını başından almasını bilmelisiniz. Fakat bunu doğru zamanda ve doğru yerde yapmalısınız.

3. Yalnızlık

Erkeklerin bir çoğu işten eve geldiğinde kafasını dinleyememekten yakınıp, buna saygı duyulmasını beklerler. Sadece kendilerine ait bir alanda rahatsız edilmeden sessizlik içerisinde yalnız kalmak isteyebilirler. Bu her zaman olacak diye kural yoktur ama erkeklerin ara sıra yalnızlığa ihtiyaçları vardır. Bu onların düşünmeleri ve kafalarını toplayıp yeniden deşarj olmaları için gereklidir.

4. Dürüstlük

Erkeklerin ilişkiden beklentileri arasında dürüstlük ön planda gelenler arasındadır. Çünkü sonradan öğrenecekleri şeylerin onları başka fikirlere de yönelteceği de bir gerçektir. Acaba bana başka yalan söyledi mi yada kafalarını kurcalayacak başka kuruntularla uğraşmak istemezler. Bu sebeple onlara asla yalan söylememeli ve her zaman dürüst olmalısınız.

5. Komiklik

Kendilerini güldüren erkekleri tercih eden kadınlar olduğu gibi, komik kadınları tercih eden erkeklerde az değildir. Bir ilişkide erkeği güldürüyorsanız kesinlikle onun için özel olmaya başlamışsınız demektir. Arada kendi kendine gülecek ve sizin söylediklerinizi hatırlayacaktır. Böylelikle hep onun aklında olacak ve onda derin izler bırakmış olacaksınız. Her zaman değilse bile arada komiklik yaparak onu güldürmeye çalışmalısınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir