Erkeklerin Tutamadıkları Sözler

Son Güncelleme: 17.09.2020 20:02

Erkekler evde tartışma çıkmasın diye, o an için bazı şeylere olur tamam diyebilirler ama ileride bu söylediklerini unutup tersi şekilde davranış gösterirler. Erkeğin tutamadığı, yapmak istemediği ama mecburen o anda öyle dediği sözleri burada.

Kadın aradan 40 yıl geçse bile bazı şeyleri unutmuyor ve günü geldiği zaman o anları size hatırlatıyor. İşte bu yüzden eğer tutamayacağınız sözler varsa sakın tamam yada olur diyerek geçiştirmeye çalışmayın sonu acı olabilir.
Erkeklerin Tutamadıkları Sözler

Erkeklerin Tutamadıkları Sözler Nelerdir?

Çok klasik her bayanın başına gelen şeyleri yazacağız. Ayrıntılı olarak ilerleyen yazılarımızda bu konuya daha detaylı değineceğiz. Kadın yapısı gereği erkekten ilgi ve kendisini düşündüğünüzü hissetmek ister. Bunu da yapmanın en iyi yolu onu sevdiğinizi belirten, düşündüğünüzü anlatan, değer verdiğinizi gösteren davranışlar hareketlerdir.

İsterseniz konuya başlayalım ve sizde bu konudaki düşüncelerinizi bize yazmaktan çekinmeyin.

Seni birazdan ararım

Kız arkadaşınızla konuşurken acıktınız. Bir sandviç yapacağınızı ve yedikten sonra onu tekrar arayacağınızı söylediniz. Aradan iki saat geçtikten sonra genellikle erkekler aramaz ve sevgiliniz nerede olduğunuzu merak eder. Siz onu tekrar arayacağınızı söylediğinde 5 dakika sonra kendisini arayacağınızı düşünür.

Çoğu erkek bu hatayı yapar. Eğer işiniz iki saat sürecekse, ilgilenmeniz gereken birkaç şey olduğunu ve daha sonra arayıp aramayacağınızı sorun.

Sen merak etme ben hallederim

Meşgul birisiniz ve işleriniz çok yoğun. Banyonun musluğu da bozuk. Sevgiliniz musluğu tamir edip edemeyeceğinizi sorduğunda, edebileceğinizi söylediniz. Eğer verdiğiniz sözü unutup musluğu tamir etmezseniz, başınızın etini yiyebilir.

Gelecek sefere başka bir ricada bulunduğunda, gerçekten ilgilenebileceğiniz, müsait bir zamanı söyleyin. Böylece o da bir daha ne zaman yapacağınızı sormaz ve size güvenir.

Gideriz ya ne olacak?

Kadınlar, hafta sonu veya tatillerinizi nasıl geçireceğiniz konusunda planlar yaparlar. Erkekler ise, evde kalıp uzanarak keyif yapmak ister. Gitmeyeceğiniz bir yere sakın geçiştirmek için gidebiliriz diye söylemeyin çünkü gitmek zorunda kalırsınız.

Zaman zaman ona siz sürprizler yapın. Bir restorandan yer ayırtın ve hatırlatmalarını isteyin.

Tam saatinde orada olacağım

Kadınlar genellikle buluşmaya her zaman geç kalırlar. Ancak bir kızla buluşacağınızda genel kanı sizin orada onu bekleyeceğinizdir. Ancak sizin geç kalmanız onunla artık ilgilenmediğiniz, onu önemsemediğiniz izlenimine kapılmasına neden olabilir.

Eğer geç kalacaksanız onu arayın. Böylece yanlış anlaşılmalara son verirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir