İpek Kirpik Fiyatları 2022

Kalıcı İpek Kirpik Fiyatları

Yaklaşık olarak 1,5 saat içerisinde takılıp 90 gün boyunca kalıcılığı devam eden ipek kirpik uygulaması, her yaştan bayanların tercih ettiği bir yöntem. Özellikle yaz mevsiminde daha çok tercih ediliyor ve yaptırılıyor. Tüm bunların yanında ağırlık yapmaması ve doğal görünmesi de diğer tercih edilme nedenleri arasında.

Tamamen bitkisel malzemeler kullanılarak yapılan bu işlem hijyenik ve sağlıklı olması sebebiyle hemen herkes tarafından yaptırılıyor. Bakışlara anlam ve ifade katmanın yollarından birisi olan ipek kirpik, yaptıranlar tarafından çok beğeniliyor.

İpek Kirpik Ne Kadar Süre Kullanılır?

Normalde takma kirpik, direkt kirpik dibine yapıştırılır ve sadece 15 gün kullanılabilir. İpek kirpik ise, kirpiğin ucuna ekiliyor. Bu sayede kirpik dibi hava alabiliyor. Takma işlemi yaklaşık 1.5 saat sürüyor. Taktıktan sonra en az 90 gün kullanılabiliyor. En büyük avantajı göze hiçbir ağırlık vermemesi. Karşıdan bakıldığında kirpiklerinizin takma olduğu kesinlikle anlaşılmıyor. 3 ay sonra kirpik dökülmese bile, çıkarıp kişini kirpiklerini biraz kendi haline bırakıyoruz. İşlem yenilenebiliyor.

İpek Kirpik Fiyatları 2022

Şehirler arasında değişiklik gösterse de ipek kirpik fiyatları, yaklaşık olarak 200 TL ile 1000 TL arasındadır. Güzellik merkezlerinde, kuaförlerde ve diğer tıp merkezlerinde yapılan bu işlem şehir içindeki konuma göre de fiyat farklılıkları gösterebiliyor. Yaptığımız araştırmalar 2022 yılı için ipek kirpik uygulamasının fiyatını 400 TL olarak ortaya çıkarmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.