Güzel kadınların güzellik sırları

Güzel kadınların güzellik sırları – Bütün kadınlar güzeldir ama bazı kadınlar daha güzeldir ve biz o bazı kadınların güzellik sırları ile ilgili detayları sizlerle paylaşalım istedik arkadaşlar.

guzel-kadinlarin-guzellik-sirlariişte tüm dünyaca tanınan bu güzel kadınların güzellik sırları nelerdir kim hangi sırrı ile güzelleşiyor yada güzelleşmek için ne yapıyor bakalım.

Megan Fox
Vücudunu arındırmak için elma suyu sirkesi tercih eden Megan Fox, egzersiz ya da diyetlerin büyük bir hayranı değil. Elma sirkesinin vücudunu zararlı toksinlerden arındırmak ve formunu korumak için yeterli olduğunu düşünüyor.

Öğünlerden önce bir bardak suya katılan 2 çay kaşığı elma sirkesinin metabolizmayı hızlandırdığı ve kilo kontrolünde geçerli bir yöntem olduğu araştırmacılar tarafından ispatlandı. Aynı zamanda mineral ve vitaminler açısından da zengin.

Jennifer Lopez
Yabanmersini JLo’nun keyfini yerine getiriyor. Vitamin C açısından oldukça zengin olan yabanmersini, cilt için çok faydalı olduğu gibi bağışıklık sistemine de yardımcı oluyor

Kim Kardashian
Eski moda egzersiz ve sağlıklı beslenme yöntemlerini tercih eden Kim Kardashian, kıvrımlarını portakal kabuğu görüntüsünden uzak tutmak için selülit kremi de kullanıyor.

Penelope Cruz
Bitter çikolata! Antioksidan bakımından zengin olan bu keyifli tercih Penepole Cruz’dan…

Heidi Klum
Hamileliğinden sonra vücudunun düzenli fotoğraflarını çeken güzel mankenin en büyük yardımcısı gerçekçi bir bakış açısı olsa gerek. Zaten doğumdan sonra podyuma çıkması da çok zaman almamıştı.

Naomi Watts
Naomi hamilelikten sonra sadece 2 ayda formuna geri döndüğünü ve bunu herhangi ekstrem bir rejim sayesinde değil, sadece bebeğini emzirerek yaptığını belirtiyor. Üstelik hamileliği boyunca her zamankinden çok yediğini de itiraf ediyor.

Emzirmek, bebek için gerekli tüm sıhhi içeriğe sahipken annelerinde günde 840 ile 1675 arası kalori yakmasını sağlıyor.

Miranda Kerr
Miranda Kerr’in sırrı ise sıcak suya eklediği limon; vücudunun temizlenmesine ve metabolizmasının hızlanmasına sebep olduğunu söylüyor.

Eva Longria Parker
Eva’nın muhteşem vücudunun yaratıcısı olarak ünlenen spor eğitmeni Patrick Murphy’e göre ‘hemen hemen tüm ünlülerin uyguladığı rejimin sırrı her 2-3 saatte bir yemeleri”, “bazı insanlar bütün gün aç kaldıktan sonra geceleri dolaba dadanıyor ve önlerine ne gelirse didikliyor. Bu kendilerini kandırmak ve metabolizmalarını zayıflatmaktan başka işe yaramaz. Sabahtan başlayarak düzenli olarak yemelisiniz ki sistem doğru çalışsın.”

Kelly Osbourne
Alkol ve uyuşturucuyu bıraktıktan sonra gerçekten kilo verdiği görülen Osbourne’un durumu bize hangi dersi veriyor? Alkol, yüksek oranlarda şeker içerir ve bu vücuda bu şekilde giren şeker kolay erimez.

Buna rağmen içmekten vazgeçmek istemeyenler ise Philip Goglia’ın ünlü müşterilerine verdiği öğüte kulak vermek isteyebilir: “Karıştırmayın ve mayalı olanlardan uzak durun!”

Nicole Kidman
Porselen berraklığındaki cildi ile Nicole Kidman’ın önerisini tahmin etmeyeniz yoktur heralde; yaşlanmayı geciktirmek istiyorsanız güneşten ve UV ışınlarından uzak durun…

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir