Teklif Sözleri

En güzel teklif sözleri 2020 kısa sayfamızda, karşınızdaki kişiye ( bu sevgiliye de olabilir beğendiğiniz herhangi birisi de olabilir ) ister cep telefonu kısa mesaj ile gönderebileceğiniz yada direk söyleyebileceğiniz çıkma teklifi sözlerini hazırladık arkadaşlar. Burada olmayan sizin bildikleriniz varsa sizlerde yorum bölümünden gönderin paylaşalım.

Teklif sözleri

TEKLİF SÖZLERİ

Gönlümde tatlı bir bela gibisin sen bendeki benim tek sahibimsin Desem ki bir tanem artık benimsin sevgilim benimle evlenir mısın…

Günlerce düşündüm, bir turlu açılma fırsatı bulamadım sana, demek ki kısmet bu güneymiş, ilk ve son aşkım olmaya ne dersin?

Evet desen sevginle dolarım seni kalbimin en güzel yerine koyarım buram buram aşkın ile kokarım gel seninle mutluluğa varalım.

Pardon seni rahatsız etmek istememiştim sadece dudağından öpmek istedim tamam belki pek ince teklif edemedim ama ben o bildiğin romantiklerden değilim sen yine de karar ver söyle istiyorsun bence.

Her sabah doğan ve her aksam batan güneşi, gece çıkan ayı, gündüz ve gece yağan yağmuru ve de hayatın tüm güzelliklerini benimle bir ömür boyu paylaşır mısın aşkım?

Son günüm, sözüm son mutluluk seninle olacak, son gözyaşım, son nefesim, seninle son bulacak, ilk nikahım gibi sonu da seninle olacak, bu böyle bilinsin .

Çiçeklerin en güzeli gül, güllerin en güzeli sen, çiçeklerden gülü güllerden seni seviyorum, seninle tanışmak istiyorum.

Köprü yaptırıyorum gözlerinden gözlerine yardım eder misin, nakil yaptırıyorum kalbinden kalbine beni dinler misin, seni gördüm çok beğendim benimle gezer misin, sana arkadaşlık teklif ediyorum kabul eder misin?

Hasretle açan bir gül gibi bir insanın özlemleri olmalı, özlemle açan gül gibi bir insanın bir tanesi olmalı, benim bir tanem olur musun?

Dünya olsam, güneşim olur musun? Gökyüzü olsam, mavi rengim olur musun? Deniz olsam dalgalarım olur musun? Bir beden olsam, canım olur musun? Bir can olsam, hayatım olur musun?

Kocaman zeytin gözleri, yanağında gamzesi, minicik sevgi dolu elleri, bir kızımız olsaydı keşke deseydim aynı annesi!

Sana arkadaşlık teklif edeceğim, senden hoşlandığımı ve hep seni düşündüğümü düşündüysen aferim, düşünmediysende düşün derim.

Denizim değil dalgam olur musun? Ateşim değil kulum olur musun? İlk sevdiğim değilsin affet son sevdiğim olur musun?

Gayem zati alinizi taciz etmek değil efkâr-ı umumiyrde muhabbet kurmaktır cevab-ı müspetiniz kalb-i hayalimi tamir-i tayan edeceğinden dest-i muhabbetinize talibim.

Tek kaldım dünyada dünyam olur musun? deniz kadar sevdim dalgam olur musun? Ateş gibi yandım alevim olur musun? İlk aşkım değilsi affet son aşkım olur musun??

Kalbin birini görünce atmıyorsa ve sadece beni görünce atıyorsa benimde kalp atışlarımı dinlemek istersen benim olur musun?

Her sabah doğan ve her akşam batan güneşi, gece çıkan ayı, gündüz ve gece yağan yağmuru ve de hayatın tüm güzelliklerini benimle bir ömür boyu paylaşır mısın aşkım?

Günlerce düşündüm, bir türlü açılma fırsatı bulamadım sana, demek ki kısmet bugüneymiş, ilk ve son aşkım olmaya ne dersin.

Teklif sözleri sevgiliye
Beni tanımassın ben uzaklardan gelen yabancıyım seni tanımaya geldim bana kapını açar mısın?

Seni görünce kalbimin duracağını hissediyorum ama bırakıp gidemiyorum çünkü seni seviyorum benimle çıkar mısın sevgilim..

Sana bakamıyorum sana söyleyemiyorum sana dayanamıyorum seni seviyorum ama diyemiyorum çünkü utanıyorum!

Arkadaşımın işi varmışta acaba yemekte bana eşlik eder misiniz? Ismarladığım yemek boşa gitmesin.

Kader çizgimsin avuçlarımda, sen okyanuslar ötesi, tuzlu suların gök kuşağı keşfedilmemiş bir adanın çiçeğisin…

Kalbimdeki umudum, sığınacak tek yurdum, karanlıktaki avuntum, olur musun sonsuzluğum? Sevginle doğuyor günlerim, seni görünce titriyor ellerim, gülümsemenle tükenir bedenim, olur musun yaşama nedenim… Gökyüzünde yıldızım, hayattaki yalnızlığım, beni titreten ayazım, olur musun alın yazım… Sana yanar su kalbim, bir tek sana ağlar gözlerim, ölmeden önce son nefesim, olur musun ecelim!

Ya teklifimi kabul edersin ya da peşinde koşarken yırtığım ayakkabıların paralarını ödersin…

Yıllarca kafama göre birini aradım ama nafile bulamadım diyorum ki istersen arkadaş olalım seninle.

Gayem zatialinizi taciz etmek değil bilakis efkari umumiyede muhabbet kurmaktır. Testi cevabın kalbi hazalimi tamiri temin edeceğinden muhabbetinize talibim…

Meleğim desem uçar gidersin, çiçeğim desem solar gidersin, Sevgilim desem ne dersin?

Bulutların maviliğini ellerine, yıldızların parlaklığını gözlerine, sevgilerin en yücesini kalbine usulca bırakıyorum KABUL EDER MİSİN?

Tık tık… Kimse yok mu? Ben dili baldan tatlı yüzü güneş gibi parlak, baktığımda sevgiyi andıran, gülüşüyle cana can katan birine bakmıştım. Orada mı acaba?

Sana gülüm desem solar gidersin sana meleğim desem uçar gidersin sana seni çok ama çok seviyorum desem acaba ne dersin?

Aşkımsın sevdamsın kalbimdeki parçamsın benimle çıkar mısın?

Ateşim değil külüm olur musun, denizim değil dalgam olur musun? İlk aşkım değilsin affet ama son aşkım olur musun?

Ben senin yüzüne değil ben senin o güzel saf kalbine aşık oldum benimle çıkar mısın?

Meleğim desem uçar gidersin, çiçeğim desem solar gidersin, sevgilim desem ne dersin? Denizim değil dalgam olur musun? Külüm değil sevdiğim olur musun? İlk sevdiğim değilsin affet son sevdiğim olur musun?

Hep derdin ya sen insan tek kalamaz diye bende tek yapamıyorum ve sana diyorum ki; şu dağa şu tepeye çıkar mısın benimle?

Bu akşam sensizliği anılara sardım içtim kaybettikten sonra anlıyor insan meğerse hiç kimseyi senin kadar sevmemişim. Ah bir dönsen en güzel yerinde biten bu rüya yeniden başlar istersen.

Çıkma tekliflerine karşılık kadınların verdikleri cevaplar ve bu cevapların gerçek anlamları(komik cevaplar ile devam edelim)

Olmadığı için üzgünüm; ama lütfen arkadaş kalalım.
Açıklaması – İstediğin şey mümkün değil. Ama yanımda olmaya devam et. Beni evime getirip götürecek, güldürüp-eğlendirecek, eğlence yerlerinde eşlik edecek, faturalarımı yatıracak ve tamirat işlerimi yapacak birisine ihtiyacım var. Merak etme; bir erkek arkadaşım olduğunda da arada sırada ararım seni.

Ama ben seni kardeşim gibi görüyorum.
Açıklaması – Bir daha asla bu konuyu gündeme getirme.

Duygusal sorunlarım var; önce onları çözümlemem gerek.
Açıklaması – Senden başka birkaç kişi daha istiyor; ama bir türlü karar veremiyorum.

Böyle bir ilişki için henüz hazır değilim.
Açıklaması – Henüz alemlerin tadını yeterince çıkaramadım. Beraber olmak istediğim birkaç yüz kişi daha var. Beklemeye devam et. Daha iyisini bulamazsam belki gelirim…

Seni yeterince tanımıyorum.
Açıklaması – Tipin falan tamam ama ya diğer özelliklerin? Araba senin üzerine mi? Evin yazlığın var mı? Kaç para kazanıyorsun? Bankada paran var mı vs?

Ben de seni istiyorum. Ama simdi olmaz. Zamana bırak.
Açıklaması – Gencim, güzelim, çekiciyim. Bunların tadını en dibine kadar çıkarmak istiyorum; diğer taraftan senden daha iyi birisini bulamamaktan da kaygılanıyorum.

Seni seviyorum. Ama ben çok seçici birisiyim; kolay kolay beğenmem. Hemen karar vermemi bekleme.
Açıklaması – Ben İngiltere kraliçesinin soyundan geliyorum. Bana layık olmak çok zordur. Superman – Brad Pitt – Prens Rainer – Bill Gates karışımı bir erkek arıyorum. Güç, karizma, zenginlik, zeka, statü, fizik, kimya, falan hepsi bir arada olmalı. Kız kurusu olmak pahasına da olsa arayacağım. Eğer bulamazsam can simidim olursun, değil mi kerizcigim?

Ama aramızda çok yaş farkı var.
Açıklaması – Şimdilik idare ediyorsun ama ileri ki yıllarda göstereceğin performans konusunda ciddi endişelerim var.

Hayatim şu anda karmakarışık, ısrar etme.. Ben seni ararım.
Açıklaması – Birkaç erkeği ayni anda idare ediyorum. Fazla kurcalama. Habersiz eve gelmeye falan da kalkma, ikimiz de dayak yeriz valla.

Aşk bana göre değil…
Açıklaması – Kendime güvenim yok. Bir iliski sürdürmek için çaba harcamaktansa evde TV izleyip, pasta-börek yerim. Nasılsa ailem zamanı gelince birisini bulur.

Aynı iş yerinde çalıştığım biriyle birlikte olamam.
Açıklaması – İş yerinde göz koyduğum erkeklerden biri olsaydın hemen atlardım ama değilsin. Diğer taraftan, ileride yöneticim olur da burnumdan getirirsin diye açık açık söyleyemiyorum.

Su sıralar kariyerime konsantreyim.
Açıklaması – İş dışında hiçbir konuda söyleyecek sözüm yok.

Ben nişanlıyım.
Açıklaması – Ne güzel eğleniyorduk. Neden üzerime geldin ki sanki. Sonunda doğruyu söylemek zorunda kaldım işte.

Evet, istiyorum.
Açıklaması – Dürüst bir kadın.

Hayır, istemiyorum.
Açıklaması – Dürüst bir kadın daha.

Peki ya siz olsaydınız çıkma teklifini nasıl yapardınız? Evet sıra sizde: Siz teklif sözünüzü yazmak için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

211 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir