Regaip Kandili Mesajları

En Güzel Regaip Kandili Mesajları Sözleri 2024

Dinimizde en önemli ay Ramazan’dır ama ona girmeden önce üç aylar içerisinde de çok büyük sevaplar vardır. Hatta öylesine ki üç ayların başlangıcı kabul edilen Regaip gecesi her Müslüman için önemlidir ve bu geceyi camileri doldurarak idrak ederler. Camilerin en fazla dolup taştığı bu anlamlı günlerde herkes bir şekilde duasını etmeli ve af dilemelidir.

Bu güzel geceyi evlerinizde oturarak televizyon başında geçirmeyin mutlaka gerektiği şekilde sitemizde nasıl geçireceğinize dair yazılar da mevcut o şekilde idrak edin. Sevdiklerinizle kutlama yapmak için ise buradaki yazdıklarımızı birbirinize göndererek bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Regaip kelimesi bolluk, bereket, fazilet anlamına gelir. Bu gece Allah’ın (cc) lütuflarının bol bol verildiği bir gecedir ve üç ayların ilk kandil gecesidir. Hayırlı olsun.

Regaip Kandili Mesajları

Herkese göndereceğiniz şekilde hazırladığımız Regaip kandili mesajları kısa ve uzun olanlarından istediğinizi seçerek kime yollamak istiyorsanız gönderebilirsiniz. İyi okumalar.

Regaip Kandili Mesajları

Duanız kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

Bugün ellerini semaya gönlünü Mevla’ya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç. Çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O(cc)’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun!

Regaip kandiliniz mübarek olsun! Kalpleriniz imanla dolsun.

Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah(c.c) affeden ve bağışlayandır, unutmayalım.. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun!

Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.

Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birlesen gönüller vardır. Hayırlı kandiller.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

Regaip Kandili Mesajları

Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğin saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun.

Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle iyi kandiller.

Allah(c.c)’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

Binlerce çiçek var, ama gül başka. Milyonlarca insan var, ama dost başka. Milyarlarca gün var, ama bugün başka, Regaip Kandiliniz mübarek olsun.

Regaip Kandili Mesajları

Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Miraç kandilinizi kutlarım Allah(c.c)’a emanet olun. Güzel kandiller.

Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah(c.c) kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbın yüce katına iletilmesine vesile olan kandiliniz mübarek olsun.

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.

Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimize. Hayırlı kandiller.

Mübarek aylara Selam olsun. Selam olsun sana Ey Regaip. Regaip kandili mesajları Tüm Dualarınızın kabul olması dileğiyle. Hayırlı kandiller.

Bugün ettiğiniz bütün dualar göklere yükselip, tek tek kabul olup üzerinize sağanak gibi yağsın inşAllah. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

Regaip Kandili Mesajları

Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın aminler. Mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler. İyi Kandiller.

Allah(c.c)’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece. Secdeye varıp huzura erince, şu fakiri de an bu gece. Hayırlı kandiller!

Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, Regaip kandilin mübarek olsun.

Regaip Kandili Sözleri

2024 yılına özel olarak hazırladığımız Ocak ayının son haftasında Perşembe akşamı kutlanacak olan bu önemli geceyi başkalarını hatırlayarak da daha da güzelleştirebiliriz.

Regaip kandilini kutlamak için sevdiklerinize arkadaşlarınıza ailenizden birilerine gönderebileceğiniz Regaip kandili kutlama sözleri için buyurun arkadaşlar. Bu gecenin değerini bilin ve özellikle büyüklerinizi arayın onu yapamıyorsanız bile mutlaka kutlama mesajı çekin sevgili dostlar.

Regaip Kandili Mesajları

Regaip Kandilinin, hayatımıza yeni ufukların açılmasına ve vesile olması dileğiyle. Hayırlı Kandiller.

Bazen yenik düştük zamana, esiri olduk anlamsız koşturmaların ve fakat adını yüreğimize yazdığımız dostlarımızı hiç unutmadık. Kandiliniz mübarek olsun.

Geçmişin bugünle, ışığın gölgeyle umudun gerçekle, ışığın gölgeyle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere.

Gel ey Muhammed (sav) bahardır, dualar ardında saklı, aminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi, Miraçtan iner gibi gel gel. Bekliyoruz yıllardır. Kandiliniz mübarek olsun.

Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu hep seninle olsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Gül sevginin tacıdır o yüzden her bahar gülle taçlanır, o gül ki Muhammed (SAV)’ı anlatır. Muhammed (SAV)’ı anlayana gül koklatılır, gül kokulu kandiliniz mübarek olsun.

İslam’ın nurlu yüzü kalbine dolsun Makamınız cennet Hz. Muhammed (sav) komşunuz olsun Günlerinize mutluluk, gönlünüze saadet dolsun Kandiliniz mübarek olsun.

Regaip Kandili Mesajları

Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği dostlukların hiç bitmediği, belki durgun, nazlim.net belki yorgun, yine de mutlu, yine de sevgi dolu nice kandillere.

Rüzgarın kemanını çaldığı ve yağmur damlalarının pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp, keşke dediğin tüm güzelliklerin sizin olsun. Hayırlı kandiller.

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, kandiliniz kutlu olsun.

Bu gece Regaip Kandili. Dua edelim. Yürekler bir atsın bu gece, günahlarımız affolsun. Hayırlı kandiller.

Üç aylar olarak bilinen Recep, Şaban, Ramazan ayları manevi yönden daha önemli ve hayırlıdır. Recep ayının ilk Cuma gecesi Regaip kandilidir. Yani bu gece Allah(c.c)’ın rahmet ve bağışlamasının bol olduğu gecedir. Edilen dualar, tövbeler bu gece kabul olunur. Yürekler bin bir nurla doludur. Kandiliniz kutlu olsun.

Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakışınız kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın, yarınınız aşkınız kadar mutlu, aşkınız Miraç kadar mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun.

Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Regaip kandiliniz mübarek olsun.

Gül bahçesine girenler gül olmasalar da gül kokarlar. Kainatın en güzel gülünün kokusunun üzerinizde olması temennisiyle… İyi Kandiller..

Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle kandilin mübarek olsun.

Regaip kandilin mübarek olsun. Allah(c.c) sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

Regaip Kandili Mesajları

Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğin saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Kandiliniz mübarek olsun..

Regaip kelimesi bolluk, bereket, fazilet anlamına gelir. Bu gece Allah(c.c)’ın lütuflarının bol bol verildiği bir gecedir ve üç ayların ilk kandil gecesidir. Hayırlı olsun.

Regaip kandiliniz mübarek olsun! Kalpleriniz imanla dolsun!

Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

Allah(c.c)’ın nimet, rahmet ve mağfiretinin müminlere bol bol ihsan edildiği gece manasına gelen Regaib Kandilinde, bir yıllık yaşantımızı, ibadetlerimizi ve iyiliklerimizi iyi düşünecek ve ona göre hayatımıza çeki düzen vererek samimi bir teslimiyetle nefis muhasebesine gireceğiz. Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Kandiliniz mübarek olsun!

Resimli Regaip Kandili Mesajları

Her şeyin bir ilki vardır ya hani trenin vagonlarını çeken en öndeki vagon gibi yada ne bileyim bir sürü örnek verilebilir. İşte bu gün öyle bir günkü üç aylar Regaip kandili ile başlıyor ve bizler anlıyoruz Ramazan yaklaşıyor.

Regaip Kandili Mesajları

Sayfamızda görsel olarak birilerine yollamanız yada sayfalarınızda kullanmanız için bunlar sizlere sunuldu.

Regaip Kandili Mesajları

Tamam bizler burada hazırladık ama sizler diyebilirsiniz ki sosyal medya içerisinde de ben bunları kullanmak istiyorum sadece sitemde değil oralarda da yazmak görselleri ile beraber eklemek istiyorum derseniz onu da yapabilirsiniz.

Regaip Kandili Mesajları

Bu Mübarek geceyi önce namaz dua ve bol bol tövbe ile geçirmenizi dilerim. Allah(c.c) hepimizin geçmiş günahlarını affetsin.

Regaip Kandili Mesajları

Neler yapmamız gerekiyor bu gibi gecelerde zaten sitemiz içerisinde ayrıntıları ile bulacaksınız.

Regaip Kandili Mesajları

İnanın bana böylesi geceleri iyi değerlendirmek ve böyle zamanlarda sevdiklerimizi hatırlamak önemlidir çünkü onlarda bekliyorlar.

Regaip Kandili Mesajları
Regaip Kandili Mesajları
Regaip Kandili Mesajları
Regaip Kandili Mesajları

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir