Artist Sözler

Reklamlar

En güzel artist sözler kısa 2019 olanlarını yayınladık ama bunlardan önce hemen belirtelim ki sizleri diğerlerinden belki bir tık belki iki tık ötede tutacak kelimeleri bu yazımızda sizlerle buluşturduk.

Öncelikle burada yayınladıklarımızı kimlere yazabilirsiniz diye düşündük ve sevgiliye artist sözler resimli olacak şekilde hazırladık. Ayrıca burada yayınladığımız ve beğeneceğinizi düşündüğümüz artist sözler facebook twitter için de kullanılabilir.

Artist Sözler
Artist Sözler
Öncelikle şöyle biraz karizmanız olsun diyerek şekilli olanlarından başlamak istedik ve yazımıza başlıyoruz arkadaşlar.

Alemde efendi olmaktır en güzeli, psikopatlar önünü ilikler anlar bizim kudretimizi…

Kendini övmek istiyorsan önce saygı göstermeyi bilmelisin…

Delikanlı yüreğimde sadece sen varsın kelimelerim de, seni sevdim delice alamaz seni benden kimse!!!

Delikanlı gibi severiz yarimizi, gözümüz karadır yıkarız ayrılık gecelerini, kimse serseri diyemez bize biz aşığız sevdiğimize ezelden beri..

Gözlerin kalbimde saklı, hayalinle yaşarım sensin akşamları, seni görmediğim zamanlar kalbimdir sensizliğin tek ilacı, sen izlerim kalbime bakınca hayatımın anlamı…

Dertlerim gecelerin soğukluğunda acıtır yüreğimi, nefes alamam dertlerdir kesen nefesimi, sen olmasan yaşayamam tek çözümdür ecel alsın sensiz bedenimi..

Yaralıyım, çaresizim sensiz sevgilim, hayata dargınım sensizliğe mahkum olmuş gözlerim, dermansızım gel kurtar beni prensesim..

Hayatın penceresinden ölüme bakarım ve hayat gibi gelir bana ayrılıkların tadı…

Hayatımı yoluna kumar ettim harcadım, bir gülüşün için ne canlar yaktım, ben sadece adınla haytımı hayatına bağladım, delikanlı gibi seni içimde yaşadım…

Dünya döndükçe acılarım da birikiyor içimde, nefes aldıkça dertler giriyor acılarımın arasına, sen varsın ya hayatımda o yeter bana, seviyorum seni delikanlıca..

Sen güneş olmuşsun hayatıma, gecelerim yok olmuş senin olduğun dünyada, bir bakıyorum resmine bir bakıyorum kendime, şimdi anlıyorum benim için hayat sensin nefes aldığım sürece…

Zehir akıyor içimde dertlerimin üzerine, her dert dert oluyor acıların içinde, seni düşününce mutlu oluyorum sessiz gecelerimde, delikanlı gibi sevdim ben yarimi..

Kış güneşimsin benim, yalan dolan sözlerim oldun yalancı sevgilim, hep aynı rüyayı gördüm senmişsin derdim, delikanlı duygularımı harcadın bitirdin aferin..

Bakarım hayatıma uzaktan, rüya gibiymiş seninle olmak bu hayatta, şimdi anlıyorum tek değerim sensin, sensizliktir dertlerim benim..

Kuramadım sensiz bir dünya, kursam da yaşayamadım içinde acılarımla, seninle huzur bulurum yalanda olsa bu hayatta, sensin benim delikanlıca sevdiğim tek hayatta…

Delikanlı olduğum kadar sevdim seni, delikanlı sözlerimde yaşattım seni, sen beni sevmesen de bilirim sevgiyi, Biz delikanlıyız güzelim karşılıksız da severiz yarimizi..

Ölümün aynası olmuş hayatım, bakınca anlıyorum soğuk yaşamın tadını ve bakınca anlıyorum mermi gibi saplanıyor bedenime hayatımın acıları..

Sözlerim onurumdur, onurum hayatımdaki tek hukuktur! biz söz verdik mi ölüme gideriz kimse alınmasın biz delikanlı gibi severiz..

Kırbaç yemiş gibiyim hayatta sevdanın acısı koydu yaralı kalbime bir anda, şimdi anlıyorum dünyanın adını rahatça, sevda yolu sadece kazıkmış sevdalar harcansada..

Ölüm kokuyor attığım her adımda nefes aldığım dünya, yalan kokuyor birbirine gülen yüzlerin arkasındaki hayatlar, ve gerçek kokuyor bu dünyadan sonraki dünya..

Yaşamak gibidir sevmek, sevince yaşadığını anlarsın, sevilince yaşama bağlanırsın.. https://www.nazlim.net/guzel-sozler/artist-sozler.html

Dertler acılarla karışsa da hayatımıza, aşk siler hepsini aşık olacağın insanı bulunca..

Her şey seninle başlar bu hayatta, seninle başlayan hayat seninle noktalanır hayatımda…

Uğruna yollara düştüm, senin adına düşler büyüttüm, hayallerim sadece senindir gülüm, gerçek hayat benim için sensin solmayan gülüm..

Benim kanımda sevdanın adı akıyor, benim gözlerimde sana kurduğum hayaller dans ediyor, benim kalbimde sadece bir kişi için bu can atıyor oda sensin..

Harbiden sevdim seni, canıma can olarak bildim seni, sensizlik alsın kaderime yazsın ölümü, Sadece SEN’i sevdim hayatımın tek GÜLÜ…

Artist Sözler
Artist Sözler
Ölüm olsun yarınlar bana, sen olmayacaksan hayatımda yaşamaya gerek yok acıların kucağında, tek hediye sensin bana, senin için yaşıyorum acıların içinde ne olur beni anla..

Ben gülüşünle hayat buluyorum dertlerimin içinde, sen bakınca unutuyorum dertleri gül yüzünde, elin elime değince hayat sarılıyorum delice..

Bir resim oldun benim hayatımda, sadece bu hayattan resmine bakıyorum nefesimin yettiği yollarda, sen benim için CAN’sın senden başkasına atmaz bu kalp cananımsın..

Ölüm gibi gelir ayrılıklar bana, nefesim kesilir gözlerim yaş dolar acıların kucağında, bir hayat var benim için adı sensin, senden başkasını hayatıma sokmam güzelim..

Yaşarım gecelerimin ayazında seni, beklerim yazın sıcağında sıcacık gözlerini, düşünürüm belki sende seversin benim gibi, anlarım sen benim tek dünyamsın nefes aldığımdan beri..

Tatlıdır hayat sen olunca yanımda, gözlerim güler baktıkça senin dünyana, sensiz yaşanması gereken bu hayatta, yalandır senden başkası bunu unutma..

Gözlerim seni arıyor sensizliğin ateşinde, sözlerim bitiremiyor kelimeleri sen olmayınca sözlerimde, hissetmiyorum kalbimi sensiz olunca, sensizlik ölüm gibi gelir bana..

Yarınlarımda bir umutsun adına şarkılar yazdığım, içimde bir hayatsın sadece senin için bu bedeni yaşattığım, sen bir cansın canını canımda sakladığım..

Harbiden seviyorum seni delice, bendeki aşk sadece sana bağlı içimde, bir sen varsın sadece sözlerimde, birde aşkın var kalbimin en güzel köşesinde..

Teninin kokusunu özlerim sensiz nefeslerimde, seni özlerim gecelerin soğuk sessizliğinde, bir sen varsın sözlerimin içinde birde ben varım sana hasret kalmışım delice..

Ölürüm sensizliğin içinde, ölürüm seni görmediğim günlerin dertlerinde, sen ol hayatımın her karesinde, yeter bana tesellim olursun aldığım her nefeste..

Uykusuz kalır gözlerim sensiz, göremem hayatı sensiz, sevgisiz, tat vermez bana hayat sensiz yaşamak, tek gücüm sensin idealim seninle nefes almak..

Karanlıklar içine hapsolurum sensiz, güneşimi arar gözlerim hayalindir tek gücüm sensiz, ölümün sessizliği olur nefesim, yaşamak zor gelir sensiz sevgilim..

Gidemem sensiz bu hayattan, düşer kalır bedenim sensiz var olamam, seninle güç alırım yaşama bağlanırım, sensiz dertlerimin içinde acılara meze olurum sevgilim..

Seni bekliyorum yalnız dünyamda, seni arıyorum ıssız gecenin sokaklarında, seni diliyorum YARADANDAN ne olur geri dön bana…

Meçhul bir ölüyüm sensiz, aşkımı anlatamam hayata sensiz, sen benim tek ruhumsun hayatta, sakın beni sensiz bırakma…

İçimdeki bahar neşesi sensin, sen benim baharımsın sevgilim, ufuklarımda ki yeşil renktir gözlerin, sensiz yalamak harandır bana sevgilim!

Seninle uçarım mutluluklara daldan dala, seninle severim hayatı acılar olsa da, bir sen varsın içimde adını yazdığım hayatıma, senden başkası haramdır bana bu hayatta!!!

Senden bir adım öteye geçemem sevgilim, hayatımdaki yol sanadır bebeğim, nereye gidersem sana çıkar her yol benim ölüme giden adresimdir sensiz önüme çıkan her yol..

Kömür karası gözlerin cennetimdir benim, gecelerin siyahını andırır o güzel cennet gözlerin, senden başkası huzur veremez bana sevgilim, sensin tek derdim sensin en tatlı derdim benim biriciğim.

Canımı yakmadı hayat gözlerinin yaktığı kadar, seni görünce nasırlanmış kalbim zincirlerini kırar kara gözlüm benim…

Gece soğuk vurur bedenime, hayatın acıları biner omuzlarıma ve hayata ağlarım ıssız sokaklarda..

Sözlerim Onurumdur benim, gördüklerim ise hayatımdan bir parçadır her nefesimde, yaşlanırım kendi dünyamda…

Yaralıdır sözlerim, yaralıdır hayata bakan gözlerim, aşk vurdu tutamadım neyleyim, hayatın acısına alışmışım güzelim..

Acılardır beni mutlu eden acısız yaşayamam dert olur bana, sensiz beni mutlu eden güzelim sen Acı’nın ta kendisi’sin dermanım benim…

Sana kitledim bu kalbi açılmaz başkasına, sen benim kanıma karışmış kansın ayrılamam senden asla!

Aynaya bakınca seni görüyorum karşımda, ben seni kendi hayatım gibi sevdim sensin tek hayat benim için sevgilim…

Nasır tutmuş ellerimin arasında resmin, titrek titrek bakarım sana dertlenirim, sensiz bu hayatı neyleyeyim, sensiz ben zaten ölüyüm sevgilim..

Reklamlar

"Artist Sözler" için yapılan yorumlar

  1. adem   31 Ekim 2016 at 10:45

    Bir artistik yanım varsa eğer sevgilim bil ki senin aşkındadır

Leave a Reply

Your email address will not be published.