Artist Sözler

Son Güncelleme: 14.09.2020 04:38

Artist sözler kısa, 2020 artist mesajlar sayfamızda, sizleri diğerlerinden belki bir tık belki iki tık ötede tutacak kelimeleri bu yazımızda sizlerle buluşturduk.

Öncelikle burada yayınladıklarımızı kimlere yazabilirsiniz diye düşündük ve herkese olacak şekilde hazırladık. Ayrıca burada yayınladığımız ve beğeneceğinizi düşündüğümüz sözlerimizi kendi sayfalarınızda da kullanabilirsiniz.

Artist Sözler

Artist Sözler

Ben çok gördüm; artist gibi gidip, köpek gibi geri dönenleri.

Yaşamak gibidir sevmek, sevince yaşadığını anlarsın, sevilince yaşama bağlanırsın.

Dertler acılarla karışsa da hayatımıza, aşk siler hepsini aşık olacağın insanı bulunca..

Duydum ki, beni gizli gizli sevenler varmış. Sevin sevin, ibadetin gizli olanı makbuldür. Allah(c.c) kabul etsin.

Çok mütevaziyimdir, bu yüzden sadece iyi olduğumu iddaa ediyorum. Yoksa “mükemmel” olduğumu herkes bilir.

Her şey seninle başlar bu hayatta, seninle başlayan hayat seninle noktalanır hayatımda…

Uğruna yollara düştüm, senin adına düşler büyüttüm, hayallerim sadece senindir gülüm, gerçek hayat benim için sensin solmayan gülüm..

En iyisi sen şimdi git uyu. Zaten sen beni ancak rüyanda görürsün artık!

Benim kanımda sevdanın adı akıyor, benim gözlerimde sana kurduğum hayaller dans ediyor, benim kalbimde sadece bir kişi için bu can atıyor oda sensin..

Hayatımda virgüle ve noktaya çok dikkat virgül gibi nerde duracağımı, nokta gibi nerde bitireceğimi iyi bilirim!

Gönlünü gün edeni sevmez sevda ister hep onu her ona kucak açandan olmaz fayda bekler hep onu sileni.

Harbiden sevdim seni, canıma can olarak bildim seni, sensizlik alsın kaderime yazsın ölümü, Sadece SEN’i sevdim hayatımın tek GÜLÜ…

Gidersen yol, gelirsen gül veririm.

Sevgi yürek ister söylemek yetmez, sevgi gözlerdir sözler yetmez, sevgi her şeydir kalbe hapsedilemez, seveceksen benim gibi sev ama yüreğin yetmez.

Bugün kimseye kapıyı açmıyorum, mazAllah şeker niyetine beni götürürler diye.

Senin aşk diye üzerine giydiğin elbisenin terzisiyim ben.

Ölüm olsun yarınlar bana, sen olmayacaksan hayatımda yaşamaya gerek yok acıların kucağında, tek hediye sensin bana, senin için yaşıyorum acıların içinde ne olur beni anla..

Üç noktadan bir düzlem geçer. Bende de sevgi!

Ben gülüşünle hayat buluyorum dertlerimin içinde, sen bakınca unutuyorum dertleri gül yüzünde, elin elime değince hayat sarılıyorum delice..

Bir resim oldun benim hayatımda, sadece bu hayattan resmine bakıyorum nefesimin yettiği yollarda, sen benim için CAN’sın senden başkasına atmaz bu kalp cananımsın..

Hayatımdan keşkeleri attım, boşverlerle mutluyum!

Artist Mesajlar

Artist Mesajlar

Ölüm gibi gelir ayrılıklar bana, nefesim kesilir gözlerim yaş dolar acıların kucağında, bir hayat var benim için adı sensin, senden başkasını hayatıma sokmam güzelim..

Yaşarım gecelerimin ayazında seni, beklerim yazın sıcağında sıcacık gözlerini, düşünürüm belki sende seversin benim gibi, anlarım sen benim tek dünyamsın nefes aldığımdan beri.

İnsanlar 3 şeyin kıymetini bilemiyorlar. Boş zamanlarının, sağlıklarının bir de benim.

Tatlıdır hayat sen olunca yanımda, gözlerim güler baktıkça senin dünyana, sensiz yaşanması gereken bu hayatta, yalandır senden başkası bunu unutma..

Bana gelen kafasına göre değil, kafama göre gelsin!

Gözlerim seni arıyor sensizliğin ateşinde, sözlerim bitiremiyor kelimeleri sen olmayınca sözlerimde, hissetmiyorum kalbimi sensiz olunca, sensizlik ölüm gibi gelir bana..

Yarınlarımda bir umutsun adına şarkılar yazdığım, içimde bir hayatsın sadece senin için bu bedeni yaşattığım, sen bir cansın canını canımda sakladığım..

Harbiden seviyorum seni delice, bendeki aşk sadece sana bağlı içimde, bir sen varsın sadece sözlerimde, birde aşkın var kalbimin en güzel köşesinde..

Teninin kokusunu özlerim sensiz nefeslerimde, seni özlerim gecelerin soğuk sessizliğinde, bir sen varsın sözlerimin içinde birde ben varım sana hasret kalmışım delice..

Ölürüm sensizliğin içinde, ölürüm seni görmediğim günlerin dertlerinde, sen ol hayatımın her karesinde, yeter bana tesellim olursun aldığım her nefeste..

Uykusuz kalır gözlerim sensiz, göremem hayatı sensiz, sevgisiz, tat vermez bana hayat sensiz yaşamak, tek gücüm sensin idealim seninle nefes almak..

Karanlıklar içine hapsolurum sensiz, güneşimi arar gözlerim hayalindir tek gücüm sensiz, ölümün sessizliği olur nefesim, yaşamak zor gelir sensiz sevgilim..

Gidemem sensiz bu hayattan, düşer kalır bedenim sensiz var olamam, seninle güç alırım yaşama bağlanırım, sensiz dertlerimin içinde acılara meze olurum sevgilim..

Seni bekliyorum yalnız dünyamda, seni arıyorum ıssız gecenin sokaklarında, seni diliyorum YARADANDAN ne olur geri dön bana…

Meçhul bir ölüyüm sensiz, aşkımı anlatamam hayata sensiz, sen benim tek ruhumsun hayatta, sakın beni sensiz bırakma…

İçimdeki bahar neşesi sensin, sen benim baharımsın sevgilim, ufuklarımda ki yeşil renktir gözlerin, sensiz yalamak harandır bana sevgilim!

Seninle uçarım mutluluklara daldan dala, seninle severim hayatı acılar olsa da, bir sen varsın içimde adını yazdığım hayatıma, senden başkası haramdır bana bu hayatta!!!

Senden bir adım öteye geçemem sevgilim, hayatımdaki yol sanadır bebeğim, nereye gidersem sana çıkar her yol benim ölüme giden adresimdir sensiz önüme çıkan her yol..

Kömür karası gözlerin cennetimdir benim, gecelerin siyahını andırır o güzel cennet gözlerin, senden başkası huzur veremez bana sevgilim, sensin tek derdim sensin en tatlı derdim benim biriciğim.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir