Kıl Batıkları ve Lekelerinden Kurtulmak için Ne Yapmalıyım

Kıl Batıkları Ve Lekelerinden Kurtulmak için Ne Yapmalıyım

Böyle bir soru sorabilirsiniz kendi kendinize ve kıl batıkları ve lekelerinden kurtulmak için öneriler nelerdir acaba diye sorularınıza cevaplar arayabilirsiniz. Bu yazımızda bu soruya verilen cevaplar ile soru cevaplanıyor belki sizinde bildiklerinizi yorum bölümünden göndererek diğer arkadaşların faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

kil-batiklariBu yazımızda sizlere kıl batıkları ve lekelerinden kurtulmak için ne yapılır anlatmaya çalışacağız arkadaşlar. Buyurun Kıl Batıkları ve Lekelerinden Kurtulmak için Ne Yapmalıyım :

Kılbatıkları için 2 ağdada bir jilet yapmak gerekirki ölü deri jiletle beraber atılsın ve kıllar rahat çıksın.ayrıca kıllar çıkarken nemlendirici sürülmeli ve bacağada yada nerede batık varsa peeling yapılmalı.peeling için bir kase toz şekere bir iki yumurta akı ve biraz limon suyu katılıp krem kıvamına getirip bacağı güzelce ovmak gerekir.sonra durulayıp nemlendirici uygulanabilir.

Batıklara en güzel çare bence susam yağı ve limon suyu karışımı.Batıklar yüzünden pürüzlü bir görüntü oluşturuyor ise vücudunuzda. bu karışımı denemelisiniz. haftada 2 kere banyodan sonra sorunlu bölgeyi iyice keseleyin bu karışımı sorunlu bölgenize sürün inanın kısa sürede etkisini göreceksiniz. deri altındaki tüm tüyler çıkmaya başlıyor.

Dikkat : Kullanıcı yorumları ile cevaplar verilmiştir o yüzden uzmana görünmenizi onun tavsiyelerini dinlemenizi öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir