Cilt Çatlakları Nasıl Geçer

Cilt Çatlakları Nasıl Giderilir Cilt Çatlakları Nasıl Geçer

Cilt üzerinde oluşan çatlaklardan kurtulmak için yapmanız gerekenleri bir başlık altında topladık ve cilt çatlaklarını yok eden maske ile cilt çatlakları için losyon tarifi vereceğiz sizlere.

Buyurun Cilt Çatlakları Nasıl Geçer

Vücudunuzdaki çatlakların gderilmesinde yardımcı olacak bu karışımı haftada bir gün uygulayabilirsiniz zamanınız varsa hergün uyguluyabilirsiniz 20 dakika bekletmeniz yeterli olacakdır…

Malzemeler

1 Yemek Kaşığı Zeytinyağı

1 Yemek Kaşığı Kekik Yağı

1Yemek Kaşığı Karabibier Yağı

1 Yemek Kaşığı Karanfil Yağı

1 Yemek Kaşığı Portakal Yağı

1 Yemek Kaşığı Tarçın Yağı

Bütün malzemeleri iyice karıştırın ve hazırladığınız karışımı çatlaklarınızın olduğu bölgelere aşağıdan yukarıya doğru sürün en az 20 dakika bekletin en fazşa 1 saat bekletebilirsiniz daha sonra soğuk su ile yıkayın..

Bir başka tarif daha

Öncelikle peeling yapmakda yarar var. Sonrasında ise çatlaklarınız üzerine aşağıdaki karışımı kullanarak, en azından çatlaklarınızın görünümünü asgari bir görüntüye ulaştırabilirsiniz.

Cilt Çatlakları Nasıl Giderilir ?
1 çorba Kaşığı kakao yağı
1 çorba Badem yağı
1 çorba Kantaron yağı
1 adet Omega 3 ampul
Limonda eklenebilir

Yukarıda verdiğimiz doğal ürünlerin karışımı ile ortaya çıkacak losyon ile cilt üzerinde oluşan çatlakları minimum seviyelere indirgeyebilirsiniz.

Yapmanız gereken ilgili ürünleri bitkisel karışım ile çatlaklar üzerine sürmeniz ve bekletmeniz olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhaba 1-2 yıla yakındır çatlak araştırması yaptım internetten ve daha bir çok yerden birçok fikir edinip mutlu olduğum hayal kırıklığına uğradığım zamanda oldu.

    Benimde kilo alıp vermemden dolayı oldu (hemde 5 kilo). Yaptığım araştırmalarda BABE adlı bir markanın ANTI-STRECTH MARK CREAM (ANTIESTRIAS) kremini aldım 3 ay evvel 1 ay kullandım (1 kutu 200ml) etki etmedi diye bıraktım. Sonradan gene arastırma yaptım gene karsıma bu krem cıktı ve suan 1 ay 10 gün oldu bu kremı sürüyorum çokkk memnunum geçti kalmadı nerdeyse elimle dairesel masaj yapmam gerekıyormuş herhalde ilk denememde ondan olmadı birde şuan 2. kutuya geçtim vücudum çok kuru olduğu için bol sürmeye başladım. Ve kremın fiyatı çok uçuk değil.90 lira ben indirip yaptrp 83 e flan alyorum. Çatlaklarım kalça ve basen bölümünde birde iç bacakta vardı. İç bacaktakiler 2-3 yıllık ve kırmızımsı morumsu gibi onlar zannedersem daha ağır geçiçek.Kutuda da 3-4 ayda belirgin etki gösterir yazıyor. Diğer bölgedeki çatlaklarım beyaz ama yarılmış gibi pürüzlü pürüzlüydü. Gerçekten çok mutluyum şuan. Sabah akşam sürüyorum. Ki spor yapamıyorum vaktim olmuyor diye yürüsem spor yapsam daha çabuk zamanda geçer.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir