31 Ekim 2017 Salı Günlük Burç Yorumları

31 Ekim 2017 Salı Günlük Burçlar

günlük burç yorumları31 Ekim 2017 Salı OĞLAK Burç Yorumu:
Duygusal yönlerinizin sizi rahatsız etmesinden kaynaklanan sıkıntılarınız var. Bugün, bir çok konuda derin ve anlamlı düşünceler içinde olacaksınız. Yaşamınızda gerçekleşebilecek tüm olaylara farkı bir şekilde yaklaşıyor ve çabalarınızın boşa gitmesinden hoşlanmıyorsunuz. Enerjinizi bölmeden yoğunlaşmalısınız.

31 Ekim 2017 Salı KOVA Burç Yorumu:
Bugün, toplumsal çalışmalarınızı hızlandırmak isteyeceksiniz. Birlikte çalıştığınız kadın arkadaşlarınızın fikirleri doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz.Etkilenmeye hazırsınız. Arkadaş çevrenizde dürüstlüğünüzle tanınmanıza rağmen, düşüncelerinizi söylerken, aşırıya kaçabilirsiniz. Bazen kendinizi çevrenizden soyutlamakta fayda var.

31 Ekim 2017 Salı BALIK Burç Yorumu:
İş yaşantınızda belirgin bir canlılık mevcut. Birlikte çalıştığınız kişilerin size destek vermesiniz bekliyor ve onları idare ederken, ustaca taktikler kullanıyorsunuz. Yeni bir planlama içinde olacağınız gün içinde, gerekli dostlarınızın gücüne ihtiyacınız olacak. Dostlarınızın değişik teklifler karşısında kendinizi iyi hissedeceksiniz.

31 Ekim 2017 Salı KOÇ Burç Yorumu:
Venüs ve Merkür kombinasyon burcunuz Yay’da ilerliyor ve düşüncelerinizi iyi niyetli yaklaşımlarınızı gerçekleştirecek ve özgürlüğünüzü sorgulayacak konular üzerinde yoğunlaşmak isteyeceksiniz. Beklediğiniz haberlerin sizin istediğiniz yönde olumlu bir şekilde gelişmesi, motivasyon yönünden daha da güçlendirecek.

31 Ekim 2017 Salı BOĞA Burç Yorumu:
Yatırım konusunda istediğiniz her türlü donanıma sahipsiniz. Ortak çalışma içinde olduğunuz kişilerin size önemli katkıları olacak ve partnerinizle aynı fikir birliği içinde olacaksınız. İçgüdülerinizin güçlü olduğu bir gün. Gücünüzün ve yeteneğinizin farkındasınız ve bugün, kendi doğrularınıza güveniyorsunuz. Risk alma konusunda acele etmemelisiniz.

31 Ekim 2017 Salı İKİZLER Burç Yorumu:
Venüs ve Merkür karşıt evinizde bulunuyor. Ay’ın bulunduğu konum kişisel zevklerinizde özel duygularınızla birleştirecek ve sizi anlamlı bir armoni sunacaktır. Çevrenizde daima size inanan dostlarınız olsun istiyorsunuz. Bugün, iyi niyetli yaklaşımlarınız yanıtsız kalmayacağından emin olmak isteyeceksiniz.

31 Ekim 2017 Salı YENGEÇ Burç Yorumu:
Bugün duygusal konularda yakınlarınızın sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalacaksınız. İçsel enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Birçok işi bir arada yapmak istiyorsunuz. Çevrenizde size yardım edecek kişileri tespit etmeli ve planlarınıza dahil etmelisiniz. Hayallerinizle yaptıklarınız arasında güçlü bir denge var.

31 Ekim 2017 Salı ASLAN Burç Yorumu:
Venüs ve Merkür’den olumlu destek alıyorsunuz. Bugün, çevre ilişkilerinizin güçlü bir şekilde gündeme gelmesiyle sizi fazla meşgul edecek alanlarınız artıyor ve gözlemci yönünüz ortaya çıkıyor. Sezgilerinizin güçlü olması ve çevrenizdeki olaylara çabuk adapte olmanız nedeniyle motivasyonunuz artacak.

31 Ekim 2017 Salı BAŞAK Burç Yorumu:
Maddi konularda kafanızın içi oldukça karışık. Ay’ın konumu hisseli paraların çalışma şeklini gündeme getirirken, kişisel başarınızı kullanma konusunda size fırsatlar sağlıyor. Olayların farklı yönünü görerek, kafanızda birçok karşıt düşünceler oluşacak. Bulunduğunuz konumu doğal akışına bırakmak için kendinizi zorlayacaksınız.

31 Ekim 2017 Salı TERAZİ Burç Yorumu:
Venüs ve Merkür yakın ilişkilerinizi olumlu etkiliyor. Çevresel faktörlerin sizin lehinize gelişmesi motivasyon açısından da sizi güçlendiriyor. Çalıştığınız alanlarda özgürce hareket edecek, girişimciliğinizi alacağınız desteklerle pekiştireceksiniz Yolculuklar gündeme gelebilir. Bugün bir çok ortamlara katılacak ve dikkat çekeceksiniz.

31 Ekim 2017 Salı AKREP Burç Yorumu:
Bugün sezgilerinizin yoğun olduğu bir gün. Değişken bir ruh hali içindesiniz. İmajınızla ilgili değişimler içinde olmanıza rağmen, güçlü kişiliğinizi ön planda. Bugün partnerinizin maddesel olanaklarınızdan siz de faydalanacaksınız. Onunla alacağınız ortak kararlar sonucunda kazançlarınızı yeniden belirleyici strateji geliştireceksiniz.

31 Ekim 2017 Salı YAY Burç Yorumu:
Venüs ve Merkür burcunuzda ilerlerken, ilişkilerinizde güçlü ve aktif bir performans gösteriyorsunuz. Olayları abartmadan değerlendirmekte fayda var. Sosyal ilişkilerinizde sıcak gelişmeler, sizi de sevindirecek. Duygusal hayatınızla iş yaşantınızı karıştırmak sizi huzursuz kılabilir.Bu konuda dikkatli olmalısınız.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı