27 Nisan 2017 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 03.09.2020 07:20

27 Nisan 2017 Perşembe Günlük Burç Yorumları

günlük burç yorumlarıAslan 24 Temmuz – 23 Ağustos

Geri gitmeye başlayan Merkür, iş yaşantınız ve aile hayatınız üzerinde uzunca bir süre olumsuz etkiler yapabilir. Yeniden değerlendirmeniz gereken konular su yüzüne çıkabilir. Bugün ise sorumluluklarınızla uğraşmanız gereken bir gün sizi beklemekte. Yönetimsel konularda zorlanabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos – 23 Eylül

Gerileyen Merkür ile yurtdışı, eğitim, medya ve hukuka dair işlerinizde bazı pürüzler yaşamaya açıksınız. Bugün ise güne keyifli ve umutla başlamanıza karşın ilerleyen saatler yorucu geçebilir. Çocuklarınız, sevdiğiniz kişi veya aileden gelirlerle ilgili gelişmeler sorumluluk getirebilir.

Terazi 24 Eylül – 22 Ekim

Bazı bitiş ve başlangıçlar içinde olduğunuz bir süreçtesiniz. Eve, aileye ve işe ait alanlarda yeni sorumluluklar gündeme gelebilir. Sabah saatlerinde işleriniz yolunda gibi gözükse de ilerleyen zamanlar yorucu geçebilir. Bugün gerilemeye başlayan Merkür ise parasal alanda değerlendirmeler getirebilir.

Akrep 23 Ekim – 22 Kasım

Karşıt burcunuzda gerilemeye başlayacak olan Merkür, ilişkiler ve işbirliklerinizde maddi manevi güvene dair sorgulamalar getirebilir. Eski arkadaşlarınızla bir araya gelebileceğiniz koşullara açık olabilirsiniz. Bugün ise anlaşma, sözleşme, eğitim ve kardeşlerle ilgili sorumluluklar ortaya çıkabilir.

Yay 23 Kasım – 22 Aralık

Bugün finansal işler sizi meşgul edebilir. Sabah saatlerinde iş ve sosyal yaşamda hareketli süreçler yaşayabilir, kazanç fırsatlarına açık olabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda ise daha dikkatli hareket etmeniz gerekebilir. Gerileyen Merkür ise sağlığınıza özen göstereceğiniz bir süreci getirebilir.

Oğlak 23 Aralık – 20 Ocak

Burcunuzdaki Ay, sizi hırslı ve atak kılmakta. Sabah saatlerinde işleriniz yolunda ilerleyebilir ve hedeflerinizi gerçekleştirecek fırsatlara yakın durabilirsiniz. Sonraki süreçte ise aniden gelişen durumlar sizi otoriter ve yaptırımcı olmaya yöneltebilir. Gerileyen Merkür ise aşk hayatınız üzerine etkili olabilir.

Kova 21 Ocak – 19 Şubat

Eve, aileye ve yerleşime dair konularda yeniden değerlendirme yapmanız gereken konular gündeme gelebilir. Bugün ise kendi iç dünyanıza dönebilir, sorumluluklarınız üzerine düşünebilirsiniz. Kontrolünüz dışında gelişecekler sizi bir şekilde huzursuz kılabilir. Gizli düşmanlıklara karşı dikkatli olun.

Balık 20 Şubat – 20 Mart

Gerileyen Merkür, yakın çevre ve kardeşlerinizle aranızdaki ilişkileri, eğitim ve yapacağınız yolculukları etkileyebilir. Bazı şeyleri yeniden düzenlemeniz gerekebilir. Bugün ise gruplar, dernek ve ekip çalışmalarında meşguliyetleriniz olabilir. Otorite konumundaki kişiler zorlayabilir.

Koç 21 Mart – 20 Ni­san

Geleceğinizle ilgili adımlarınızda temkinli hareket edebilir, planlı programlı davranabilirsiniz. Sabah saatlerinde yolunda giden ve sizi fırsatlara açık kılan enerjiler ilerleyen saatlerde yerini zorlu koşullara bırakabilir. Geri hareketine başlayan Merkür ise parasala alanda dikkat gerektirebilir.

Boğa 21 Nisan – 21 Mayıs

Bugün burcunuzda gerilemeye başlayan Merkür; para, huzur ve güvenliğinizi içeren alanlarda düşünce ve fikirlerinizi yeniden değerlendirmeden geçirebileceğiniz zamanlara işaret etmekte. Yurtdışı, eğitim ve hukuksal işlerinizle ilgili ise dikkat çekici gelişmelere açıksınız.

İkizler 22 Mayıs – 21 Haziran

Duygusal paylaşımlar ve finansal konularda sabah saatlerinde yolunda ilerleyen işleriniz ilerleyen zamanlarda üzerinizde baskı yaratabilir. Tutkulu ve hırslı hareket etmek sizi zorlayabilir. Bugün gerilemeye başlayan Merkür ise iç dünyanıza ve bilinçaltınıza yolculuk yapmanıza olanak sağlayabilir.

Yengeç 22 Haziran – 23 Temmuz

Karşıt burcunuzdaki Ay, ilişkilerin hayatınızda önem kazandığını gösteriyor. Sabah saatlerinde önünüze eğitim, yolculuklar ve anlaşmalarda fırsatlar çıkabilir. Ancak sonrasında sizi baskısı altına alan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Geri giden Merkür ise arkadaşlıklarınızı ve hedeflerinizi etkileyebilir.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir